| traficanta a întrebat:

V-ar placea sa intram in greva? Sau sa inghete anul?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Să îngheţe anul în niciun caz. Nu vreau să repet anul din prostia altora. Dar să intrăm în grevă sau în vacanţă mai repede, mi-ar plăcea, bineînţeles.

19 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Buna!
Intr-un fel mi-ar place deoarece as sti deja materia, si mi-ar place sa mai aman cu 1 an examenul din clasa a8a.
Pe de alta parte nu mi-ar place, deoarece daca era sa mai repet o data anul, nu ma mai munceam ata sa medii de 9 si 10...
Oricum situatia de fata este ca o sabie cu 2 taisuri...
Tu ce zici, ti-ar place?

| Veve :X a răspuns:

La inceput mi-a suras ideea dar apoi nu prea :-s va dati seama ca profesorii ar predinte mai mult pentru ca se presupune ca ar trebui sa stim materia si ar trebui sa fie note numai de 9 si 10. Pentru cei mici poate ca e OK dar absolventii? ei ce fac? nu mai vreau sa fac clasa a8a odata si sunt convinsa ca nici cei de a12a nu mai vor un an in plus de liceu. Deci NU vreau sa inghete anul, insa o mica greva de o saptamana n`ar strica whistling laughing glumesc tongue

| Ana-Maria94 a răspuns:

In nici un caz.nu mai vreau sa repet inca odata clasa a8a... dar asa cate o zi de greva nu m-ar deranjahappy

| Ada... a răspuns:

Nu, Doamne feresteworried! Sa speram ca nu vom intra in greva si ca nici nu o sa inghete anul.

| L a răspuns:

Greva o sa fie pe 31.sa inghete anul nu mi-ar placea, pentru ca suntem la final si nu mi-ar conveni sa o iau de la capat si sa pierd un an.`

| cornel a răspuns:

Nu logicstraight face

tu vrei sa mai faci odata anul?straight face

in fine.

| madycumada a răspuns:

Da pentru ca as sti toata materia si as putea sa imi ridic medilebig grin

| mhg a răspuns:

Nu. Deoarece nu mai vreau sa dau din nou examenele din clasa a 8 a pentru ca sunt multumita de notele luate si de asemenea si de medii desi puteam mai bine. Oricum VREAU la liceu mai repede!
Daca as repeta anul, cred ca as muri de nervi.

| PinkY a răspuns:

In greva oricum intram, cel putin pe 31, cand trebuie sa dam competentele la limba straina, va fi greva. De inghetat nu vreau sa inghete anul, pentru ca anul asta dau la facultate si ar fi tragedie pentru mine sa intervina ceva. Sa speram ca nu va fi nimic grav.

| SiMpLa a răspuns:

NUUUU asta ar insemna sa termin liceul la 21 de anicrying!

| Kate21 a răspuns:

Nu
doar mai sunt doar 3 saptamani din care 1 nu se pune ca se incheie mediile

| Sheridanx a răspuns:

Sa se intre in greva... DA!
Sa inghete anul.NU!
Am zis ca daca o sa inghete anul ma mut in Londra. M-am stresat destul 9 luni.oh go on nu am de gand sa o mai fac din nou.
Nu cred ca i-ar placea cuiva.

| dragosh a răspuns:

Nu cred ca se va ajunge pana acolo(adica sa inghete anul), mie mi-ar placea sa repet anul` ca o iau iarasi cu balurilelaughing)

| xAndro a răspuns:

Ti-ar placea sa repeti clasa? in loc sa muncesti ca doctorita sa lucrezi ca o simpla asistenta? a fost doar un exemplu... desi.nu cred ca ti-ar placea happy eu chiar n`as vrea sa mai repet odata clasa. avand in vedere cat de greu a fost.sowinking

| Blaiiir a răspuns:

La inceput ar fi placut, insa daca nea`am gandi la cosecinte n`ar mai fi. Se spune ca daca se ingheata anul, mediile nu se mai incheie si repeti clasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca as prefera greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu! Mai e puţin şi vine vacanţa, la ce e bună greva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nu, sunt a12a si vreau sa termin, cu toate ca anul asta m-am distrat cel mai tare la scoala o sa-mi lipseasca aceste vremuri, dar cu siguranta nu as vrea sa repet anul. iar la ce greva daca mai e putin si incepe vacanta.