| XxRoxyxX a întrebat:

Hristos a inviat! Voua ce v-a adus iepuroiul?

16 răspunsuri:
| epurel a răspuns:

V-am adus lepră!

| Ashadow a răspuns:

Adevărat a inviat si chestii...
Mi-a adus vise spulberate.

| Speed99 a răspuns:

Adevarat A Inviat!
Nope nu a putut sa vina... rolling on the floor era plecat in Narnia apoi cand a vrut sa vina inapoi in tara i s-a prabusit avionul in care era... sad acum 20 de minute mi-a dat telefon maica-sa si a zis ca e in coma, STAI! Iar suna maica-sa.
5 minutes later
Off, ce ametit e iepurasul de anul acesta rolling on the floor acum, dupa ce a fost externat a intrat in coma alcoolica si acum viseaza la cai verzi pe pereti, cel putin asa mi-a zis mama lui.

| XxRoxyxX explică (pentru Speed99):

Ahaaa... deci de aia nu a ajuns si pe la mine laughing

| Bia001 a răspuns:

NIMIC, pentru ca mi-am stricat telefonul si era un telefon foarte scump, dar o sa vina maine sa imi aduca din nou telefonul

| StefaniaM a răspuns:

Adevarat a inviat!
Mi-a adus un asteroid cu fata lui Bartos laughing)

| ѕмιℓєє a răspuns:

Nimic crying.

| Firetears a răspuns:

Adevărat a înviat!
Mi-a adus o fundiţă! big grin
Ţie?

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Adevarat A Inviat!
Nimic. Sunt destul de mare pentru. asa ceva.
P.S. : Saptamana trecuta am primit un telefon nou.
Pa pa si Paste fericit!

| soaitamarius a răspuns:

Adevarat a-nviat! Mie mi-a adus toate cacadourile cadourile. Cazare gratuita la bunicata ba! O cazsdare cazare la bunica gratuita! FUNDA?

| ToxicSmile a răspuns:

Adevarat A Inviat!
Nu mi-a adus nimic iepurasul pentru ca e in vizita la Polul Nord, la Mos Craciun

| MomentanNuAmNume a răspuns:

Adevărat A Înviat!
urechilă mi-a adus ceva de ronţăit care-mi va ajunge maxim două săptămâni.a spus că ar fi vrut să-mi ia şi altceva,dar săptămâna viitoare, că acum nu mai are nimic în coş, sac, sau ce are el. egh, suportă amânare.
Ţie?

| Isa0w0Chan a răspuns:

~Te-He~~~
Un bilet la Otaku

| oEbru a răspuns:

Nimic pe pâine. Ţie? big grin

| Tibishor12 a răspuns:

Adevrat a inviat! MIe mia adus un laptop! big grin