| Adredemesconf a întrebat:

Http://cocalari.com/2011/09/antifurt-3/#comments

Dovada de inteligenta :)). Cine s-ar fi gandit?

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Am trait sa o vad si pe astarolling on the floor
Acum, trebuie sa facem planul devil
Eu cu (user) si cu (user) ne vom furisa de pe balcon, (user) si (user) ne vor da flexu' pe geamu din baie, (user),(user), (user) si (user) vor sparge geamul la baie ca sa incapa flexu'. (user) si (user) vor baga flexu' in priza iar (user) si (user) vor taia ata/sarma de acolo. (user) va aduce un ciocan si (user), (user),(user) si (user) vor face o gaura in peretele de la baie. Eu voi lua sapunul si vom iesii toti prin gaura din perete (chiar si cei de afara). Nu va observa nimeni oh go on
Sunt un geniu :X

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Doar in Romania!

| Bogdanux a răspuns:

Spuneti voi ca Romania nu e una dintre modernele tari din Europa...

| Pralină a răspuns:

Nu serios, *** suntem si destepti si cinstiti...

| Dumnezău a răspuns:

Vai,dar ce perspicace! Uita-te si tu ce frumos scrie posesorul.Ai grija sa nu scapi sapunul! smug

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Stilul pur romanesc straight face

| Abandoned a răspuns:

Are faianta in baie ca la stapanul Catalin acasa! Ham!

| MademoiselleV a răspuns:

Da, gramatica e cam beată... Dar e bună ideea.

Aia o fi aţă sau cablu? Să ştiu dacă să iau foarfeca sau ceva mai dur. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi da, şi dacă taie cineva aţa, poate învaţă să şi scrie corect până atunci.