| celcestainsuspensie a întrebat:

Ia uite dom'le, nici sa fumezi in baie nu mai poti :)) http://cocalari.com/2011/01/anunt-important/#comments

5 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

laughing misto anuntzu dar daca ar fi pentru mine tot l-as rupe tongue
@Raul9004 foarte correct!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

@Gabriela:
Îmi voi ţine şi eu cadavrele a unor zece iepuri la mine în baie, închid toate geamurile şi plec de acasă pentru câteva săptămâni. Imaginează-ţi că ai sta sub mine. E apartamentul meu, ce treabă ai avea tu, nu? Ţine de bun simţ a face lucruri în apartamentul tău astfel încât să nu îi deranjeze pe alţii. De asta ar fi nevoie în România, bun-simţ.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

@kongeriket:
Te loveşti de aparenţe fără să vezi esenţa. Acea comparaţie a fost făcută pentru ca să fie înţeles gestul. Eu am spus doar de bun-simţ, am făcut comparaţia ca să fie mai bine înţeles gestul nepoliticos faţă de vecini. Cât despre anunţ, nu am de zis nimic, pe mine mă lasă rece.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Raul, nu amesteca ulei cu apă sperând să-ţi iasă ţuică şi nu compara kerosenul cu apa plată!
Una e mirosul perepetuu de cadavre şi în plină descompunere şi alta e mirosul trecător de tutun.
Să pună vreunu' un astfel de-anunţ la bloc la mine îl crucific instant.

| iiGabytsa a răspuns:

Pai daca este baia proprie, ar fi culmea sa nu va lase... ce oameni...numai in Romaina poti vedea asa ceva!