| CrazYKid0 a întrebat:

Http://i.imgur.com/04Pkc.png

Spuneti-mi ce v-a iesit >:

83 răspunsuri:
| 7DaysCuPortocale a răspuns:

M-am inecat cu Gaystin Biberon pentru. ca asa mi-au spus vocile oh go on

Penala faza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rupt sunienul unui politist de la Mr.Saxobeat pentru ca cineva mi-a oferit 1 000 000 de dolari.
Lol

| psiHopixia a răspuns:

Am mancat Hanna Prostana pentru ca asa mi'au spus vocile!hee hee

| Claudiw a răspuns:

Am injurat un boschetar pentru ca asa fac.

| SMaricel a răspuns:

Am injurat profesoara de fizica pentru ca nu stiam ce sa fac!laughing

| Polaris a răspuns:

Un coş.

| BeByTzZa a răspuns:

M-am culcat cu ursuletul ce mi-a violat caprele pentru ca nu ma pot controla.rolling on the floor)

| Wilder a răspuns:

La mine e cel mai normal: Am rupt sutienul lui Hanna Banana pentru ca mi-a oferit cineva 1000000 de dolari. laughing

| WorkinForThis a răspuns:

Salut CrazYKid0 mie mi-a iesit: i-am facut streaptrise un(ui) boschetar pentru ca asa fac

| Pufo a răspuns:

M-am culcat cu un politist de la mr. Saxobeat pentru ca mi-a oferit cineva 1000000 de dolari laughing

| Bibiii97 a răspuns:

Am injurat un boschetar pentru ca sunt paranoicarolling on the floor)laughing)

| infires a răspuns:

M-am inecat cu Inna Gaina pentru ca sunt paranoica.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Am omorat un ambalaj de bomboana pentru ca eram drogata.

| BlackCatGirl a răspuns:

M-am inecat cu vecinul meu pervez pentru ca sunt emo laughing
Intrebari din astea au mai fost puse de multe ori straight face

| KoKo56 a răspuns:

Am mancat un boschetar pentru ca eram drogat straight face

| nopenopenopenoope a răspuns:

M'am culcat cu un boschetar pentru ca eram drogatarolling on the floor

| CrazYKid0 explică:

Am vazut faze d'astea pe net si m-am gandit sa-mi fac una singurawinking

| lunarwolf a răspuns:

Am chiloți cu un ambalaj de bomboană pentru că nu știam ce să fac.

Mda. Lumea mea a căpătat sens odată cu afirmația asta.

| BlackVeil a răspuns:

Am omorat un marker permanent pentru ca nu stiam ce sa fac...

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Am rupt sutienul unei pioneze pentru ca asa mi-a zis o voce!laughinglaughing

| NoGames a răspuns:

Am fost violat de Hanna Prostana pentru ca eram dezbracat...laughing
Ce era sa faca biata fata daca m-a gasit asa? laughing) Da` tot o dau in judecata...waiting...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

M-am masturbat ursuletul ce mi-a violat caprele pentru ca nu stiam ce sa fac.

| NoGames a răspuns:

Ce tare i-a iesit profei de romana!
"Am omorat pe Hanna Prostana pentru ca mi-a oferit cineva 1 000 000 dolari" pai asa mai merge...devil

| smile20000 a răspuns:

Am impuscat un biscuite oreo pentru ca sunt dezbracata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat x la pagina pentru ca asta e cea mai fumata faza.

| lollypop_3471 a răspuns:

Am mancat o mitraliera de la CS pentru ca sunt emo.

| DarkMirror a răspuns:

L-am impuscat pe Mickey Mouse pentru ca eram drogat rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| rolfenstein a răspuns:

I.am facut streptease unei capre pentru ca mi.a oferit cineva 1 000 000 dolari.happy

| Razvan94 a răspuns:

Am mancat PedoBear pentru ca nu stiam ce sa fac oO rolling on the floor

| Bogdanux a răspuns:

Am rupt sutienul unui ninja pentru ca asa fac.

Deci ninja purtau sutiene ...nu ma mir.