| CrazYKid0 a întrebat:

Http://i.imgur.com/04Pkc.png

Spuneti-mi ce v-a iesit >:

83 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Am fost violată de pioneză pentru că sunt geloasă. *greieri*

| Bogdanux a răspuns:

Am rupt sutienul unui ninja pentru ca asa fac.

Deci ninja purtau sutiene ...nu ma mir.

| LoL a răspuns:

M-am inecat cu ursuletul care mi-a violat caprele pentru ca sunt dezbracata.

| Puţifer a răspuns:

M-am căcat pe faza asta fumată de c0işpe ori.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Am omorat un ambalaj de bomboana pentru ca eram drogata.

| BlackVeil a răspuns:

Am omorat un marker permanent pentru ca nu stiam ce sa fac...

| MoonLight a răspuns:

Am rupt sutienul unui/unei vecinul pervers pentru ca asa mi-au zis vocile.
A iesit cu "dezacoarde" asta...laughing

| AikkoxD a răspuns:

Am injurat o capra pentru ca eram drogata.
http://www.myfacewhen.com/114/, imi pare rau, @Capra.

| EvangelineDS a răspuns:

M-am inecat cu o lama pentru ca cineva mia oferit 1000 000 lollaughing

| Polaris a răspuns:

Un coş.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

M-am masturbat ursuletul ce mi-a violat caprele pentru ca nu stiam ce sa fac.

| sabilopod a răspuns:

Am chiloti cu o capra pentru ca sunt dezbracata.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

M-am culcat cu bunica mea pentru ca eram drogata!

| lunarwolf a răspuns:

Am chiloți cu un ambalaj de bomboană pentru că nu știam ce să fac.

Mda. Lumea mea a căpătat sens odată cu afirmația asta.

| Wilder a răspuns:

La mine e cel mai normal: Am rupt sutienul lui Hanna Banana pentru ca mi-a oferit cineva 1000000 de dolari. laughing

| Asdfasdefta a răspuns:

M-am innecat cu un biscuite Oreo pentru ca sunt emo. laughing

| rockelle75 a răspuns:

Am chiloţi cu Inna Găina pentru că eram drogată. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BOOBZen a răspuns:

M-am masturbat cu F.O.C.A pentru ca eram drogata, a fost o seara faina

| Summer5505 a răspuns:

Am omorat un pistol pentru ca eram droganta laughing

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

M-am inecat cu Gaystin Biberon pentru. ca asa mi-au spus vocile oh go on

Penala faza laughing

| infires a răspuns:

M-am inecat cu Inna Gaina pentru ca sunt paranoica.

| KoKo56 a răspuns:

Am mancat un boschetar pentru ca eram drogat straight face

| DarkMirror a răspuns:

L-am impuscat pe Mickey Mouse pentru ca eram drogat rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Am rupt sutienul unei pioneze pentru ca asa mi-a zis o voce!laughinglaughing

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

M-am inecat cu Gogu pentru ca eram drogata GROAZNIC! Hai serios cu Gogu?

| nopenopenopenoope a răspuns:

M'am culcat cu un boschetar pentru ca eram drogatarolling on the floor

| NeverAlone a răspuns:

M`am masturbat cu F.O.C.A pentru ca nu ma pot controla.
Ce săcsi.

| rolfenstein a răspuns:

I.am facut streptease unei capre pentru ca mi.a oferit cineva 1 000 000 dolari.happy

| Claudiw a răspuns:

Am injurat un boschetar pentru ca asa fac.

Întrebări recente