| MâţulMov a întrebat:

Http://i.imgur.com/JFb1x.png
Cititi textul, acolo se afla intrebarile mele.

12 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Deja hackerii au intrat în serverele guvernului Sloveniei și al Poloniei. Urmează și în alte țări. N-o să țină ACTA.

| Ţepeşu a răspuns (pentru Kazimir):

Au intrat si la fbi, deci o sa intre si pe la romani...

| GhostStar a răspuns (pentru Ţepeşu):

FILE.LIST! MA DUC SA ANUNT ADMINII
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Ţepeşu a răspuns (pentru GhostStar):

Ce?

| GhostStar a răspuns (pentru Ţepeşu):

Hackerii o sa atace si file.list!

| Ţepeşu a răspuns (pentru GhostStar):

La naaiba. File list a mai rămas acolo şi vacile ăstea ni-l iau crying

| Musique a răspuns:

Normal,nu poti scoate. Anormal, scoti.

| NoChanceForUs a răspuns:

Tu chiar ai hașurat Yahoo! Messenger?straight face

| CastraveteMurat a răspuns:

Deci de asta imi scosese coloana sonora la un video pe youtube thinking
Drepturile maicasii straight face.

| AnneBre a răspuns:

Nu ai avut altă categorie?

| totElodia a răspuns:

JAf-> el:mainile sus, fbi. ea:mainile sus, nasa. ei:mainile sus, csi... ea: Chilotii jos, Politia comunitara!

| ady123 a răspuns:

...Utilizatori TPU sunt in criza de intrebari...

Întrebări recente