| contvechiidc a întrebat:

Domnilor si Doamnelor avem o problema pe TPU aici se afla o nebuna chiar mai multi... Obsedati si etc. Sunt niste virusi mie scarba de ei uitati Una ditre ei ma ustura ochi la intrebarile ei :((( opritio va rogg http://i.imgur.com/MghJs.png

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Şi tu o bagi în seamă
Penibil

| MyObsession a răspuns:

Ce?
Numele meu da dovada ca sunt obsedata dupa ceva? raised eyebrows

| Puţifer a răspuns (pentru MyObsession):

Numele meu dă dovadă că sunt o puţă?

| MyObsession a răspuns (pentru Puţifer):

Paai. *evil laugh*

| Puţifer a răspuns (pentru MyObsession):

Dei da? sad

| MyObsession a răspuns (pentru Puţifer):

Nu.
Puţi.*majusculecică*

| Vizitiul a răspuns:

Ce-am mai ras...

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Omglaughing Zici că e obsedată.Se înmultesc pe zice'trece...

| Karinakari99 a răspuns:

N-a mai intrat pe TPU, să ştii şi asemenea întrebare trebuie pusă la " Totul despre TPU ".

| Lovelykat a răspuns:

Ei ii aia :LoveBieber"ii o obsedata vrea sa o f**a justin si u stie cum.da-le naibii pe comunistele asteaoh go on

| ady123 a răspuns:

Asta da fana obsedata de Biberon Piper

| contvechiidc explică:

Ce pnm sa le facem la nebuni astia?

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru contvechiidc):

*copchil destept mode on*
Facem cum făcea si Vlad Ţepeş pe vremuri
*copchil destept mode off*

| sddsdsdewre a răspuns:

Chiar ai dreptate prea obsedata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu care credeam ca dobitocii astia au emigrat de pe TPU...

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru anonim_4396):

.Dispare 1 şi vin 2

| anonim_4396 a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Am observat ca a mai aparut si scatofaga aia de "JustinBieberIsOnTPU". oh go on

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda. Troll defect straight face. Aia e o fană nebuna ce scrie cu google traducere.:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta copila are nevoie de o viata urgent!