| TatSergiu a întrebat:

Http://i.imgur.com/ua5vN.png

partea 2 din hepi bardei TPU si part 1 pentru care nu o vazut-o:

Http://i.imgur.com/pfyEB.png

vizionare placuta!

Răspuns Câştigător
| AfroBă a răspuns:

E bun comicul.winking

27 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

M-ai făcut să râd ca un cartof într-un butoi de bere.

| NoChanceForUs a răspuns:

Îți spusesem(cu altă ocazie, într-o zi în care eram beat) să te lași de comicuri.
Acum e undeva spre 1 noaptea, sunt foarte treaz și...sunt de aceeași părere. Fecalele astea sunt jigniri adresate comicarilor și comicurile lor.Ok, nu-mi irosesc timpul cu asta.

| lalalalallll a răspuns:

E a 3-a și ultima oară când spun: Aș face un comic mai bun CU PICIOARELE!

| NoChanceForUs a răspuns (pentru lalalalallll):

Sunt curios ce iese.

| ViseDestrămate a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Bună TPU! Primul meu comic!
http://i.imgur.com/XuQvp.png

Cam aşa ceva ar ieşi...

| NoChanceForUs a răspuns (pentru ViseDestrămate):

Fără dreptele din paint, nici linia aia n-ar fi dreaptă.

| lalalalallll a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Să știi că nu am stat să fac un comic, dar am făcut un omuleț care îți va elimina curiozitatea ce-ți fuge prin corp http://i.imgur.com/ZItaV.jpg

| NoChanceForUs a răspuns (pentru lalalalallll):

Am eu imaginația prea bogată sau ăsta seamănă cu Piratul Jack cel Teribil?=))
http://www.youtube.com/watch?v=E77OeyVi9BY

| lalalalallll a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Sunt singura care n-a văzut desenul ăla când era mică?

| TheDubstepMan a răspuns (pentru ViseDestrămate):

Bravooo e cel mai bun comic care l-am vazut vreodata l-ai intrecut si pe Creatker, PinguinuL, etc...

| ViseDestrămate a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Oh,şi încă n-ai vpzut nimic! M-am mai perfecţionat cu timpul! Uite! :

http://i.imgur.com/G3QKz.png

| TheDubstepMan a răspuns (pentru ViseDestrămate):

E nimic pe langa comicul meu uite e cel mai bun comic din lume : http://i.imgur.com/YV5jf.png

| ViseDestrămate a răspuns (pentru TheDubstepMan):

M-ai copiat! Dacă nu făceam eu linia aia magică şi fermecătoare, tu habar n-aveai să faci acest comic.Huo!

| MâţulMov a răspuns:

N-am ras deloc...lasa-te, sau daca tot vrei sa incerci, nu le face in 10 minutewinking

| ViezurE a răspuns (pentru MâţulMov):

10 minute? Ăsta le face în 2 minute dudă.

| DudaYeah a răspuns:

Dude, lasa`te! E un sfat.happy Decat sa te faci de ras pe un site pe care intra jumatate din Romanie, mai bine te duci si faci niste desene pe care sa le lipesti pe frigider.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Lasa-tebatting eyelashes

[ parantezzaidioataa]

| CastorR a răspuns:

Cel mai praf comic vazut de mine.

| Cristianne a răspuns:

Alt comic care n-are sens, și nici grafică bună...

| Bitzy a răspuns:

Sfarsitul e ingrozitor! DE BUN!
:X
Imi place:
-grafica
-ideea
-ca ai postat si partea 1
-*imi plac*personajele
-ciocolata
big grin
Nu imi place:
-scoala si temelestraight facecrying Who save the world?

| AnneBre a răspuns (pentru Bitzy):

Ce pupincuristă eşti.

| Bitzy a răspuns (pentru AnneBre):

Nu consider, atat timp cat nu i.am cerut funditatongue
Si ce treaba ai tu raspunsurile? Pe tine a trebuii sa te interiseze intrebareatongue

| Bitzy a răspuns (pentru AnneBre):

Intereseze*

| ViseDestrămate a răspuns:

Super!

Lasă-te

| ady123 a răspuns:

Nu e prea bun comicul...Lasa-te

| TheDubstepMan a răspuns:

Hmm... Eu is ala pe care trebuia sa-l omori nu? Sa stii ca nu-i asa de bun comicu trebuie facut mai amuzant.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Ce... CACA