| OriginalŢepeş a întrebat:

Http://imgur.com/scfnw
Şi au spus că 13 vineri nu e o zi ghinionistă.
Uite că am fost suspendaţi. Nu e ciudată ziua asta?

27 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu trebuia neaparat sa fiti raportati de cineva...
Eu de obicei cand raportez pe cineva, contul i se sterge
Adminii pot foarte usor sa dea un ochi peste categoria asta si sa va suspendeze cand vede o postare in neregula...

| OriginalŢepeş explică (pentru Apache):

Deci zici că admin a fumat ceva şi a venit la Trivia? W TF e în neregulă cu ea?

| Musique a răspuns:

Pe toţi vă bagă la tăcere adimii, nu-i de mirare că rămân îngeraşii ăştia tâmpiţi. (ca mine)
Şi mai vrem un T/A ca acum 60 de ani.^_^
Ghinionul tău prietene.Condoleanţe celuilalt cont din partea mea.

| OriginalŢepeş explică (pentru Musique):

Mie mi-e mai mult milă de Jelli că era în top 100.

| Musique a răspuns (pentru OriginalŢepeş):

Blestemat fie cel/cea ce n-a avut ce face altceva decat să vă raporteze!

| MâţulMov a răspuns:

Imi par rau pentru tine straight face
Admini handicapati.
*Doamne iarta-ma*

| ɔɐıɔ a răspuns:

Eu nu mi-am luat-o laughing

| OriginalŢepeş explică (pentru ɔɐıɔ):

Încă, frăţioare. Da având în vedere felul tău de a te obţine, o să ţi-o iei curând,

| AikkoxD a răspuns:

Nu neapărat. Azi a căzut profu dă info pe trotuar. http://www.myfacewhen.com/313/

| CastraveteMurat a răspuns:

Eu sunt întreagă. Am supravețuit! \:d/

| Autumnfeelings a răspuns:

Nasol..Acum cine ii desteptul care te raporteaza ca sa arate ca e prost.Asa a facut si cu alti si condolante.

| Alyra a răspuns:

Cine-ai zis că nu e?
Este şi va fi mereu. big grin

| hideaway a răspuns:

În general ziua de 13 e ghinionistă. yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, da teava nu e ruginita, sau e de plastic?
(doar curiozitate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Why are you so evil?
*pretuind viata ca ciuma*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i drept, si la inchisoare ai mai multa libertate de exprimare, dar ce sa-i faci... E TPU.

| LoyCE000 a răspuns:

Jelli o meritawinking

| OriginalŢepeş explică (pentru LoyCE000):

Ia zi tu la tăticu, ce ţi-a făcut de ai pus pe cineva să o raporteze?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoyCE000):

Nu zau.

| OriginalŢepeş explică:

Cei de la Dragoste şi Sex...

Anal.

| OriginalŢepeş explică:

50 la sută din T/A e creştin. Eu fac parte din ăştia 50 la sută.

| OriginalŢepeş explică:

Nu mă simt ofensat. Sclava lu WoodenPints nu mă face să mă simt ofensat.
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/096/044/trollface.jpg? 1296494117

| OriginalŢepeş explică:

Arrabella, Bella, pariu că ai vrut să mă treci şi pe mine pe lista aia.

| OriginalŢepeş explică:

Am uitat, te fu...
Te dezbrac, te bag într-un câmp de urzici şi apoi te ung cu mujdei cu smântână apoi îl chem pe Pedobear.

| OriginalŢepeş explică:

O lună. Da ar trebui să folosim conturile astea noi pentru trolling/înjurat.

| OriginalŢepeş explică:

BlackStare, mi s-au luat 70. 000 de puncte. Iar rankul mi-a ajuns la 666.

| OriginalŢepeş explică:

Pe mine ma doare de rank sad