| BluishAngel a întrebat:

Astazi a fost vineri 13.Deci,cum a fost ziua pentru voi? Norocoasa sau ghinionista? big grin

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

A fost dezastru in trafic. Dar fiindca este vineri, nu fiindca este 13 laughing

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Calma,complet paralela cu data de 13!
Norocul sau ghinionul le simti si le subliniezi numai cand crezi in ele!

| katy a răspuns:

Oarecum plictisitoare

| Psihiatra a răspuns:

Banala,sincera sa fiu.plus ca nu cred in ghinion sau noroc.soarta e asa cum ti'o faci.desi exista acel 1% ca un lucru sa ti se intample din noroc sau ghinion.

| Mann02 a răspuns:

No problem tongue

| ILadyInBlack a răspuns:

Normala.