| anaid a întrebat:

Http://www.clopotel.ro/....../index.php
Face`ti testul e tare(nu ca asi crede chestiile astea)
:)) uitati ce mi-a iesit mie:"Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie."

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

@Zamby.thea, vrei sa ne intalnim? Sa amintim de prima noastra intalnire din iunie, 47 i. Hr? Ne amintim si noi de anii tineretii laughing

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie mi-a iesit ca am fost un filozof egiptean. Am fost mana dreapta a Cleopatrei si am murit de batranete.

| Bacemi a răspuns:

@Zamby.thea, e posibil sa fi gresit cu cateva sute de ani. Mai conteaza? Bine ca ne stim de atat de mult timp. Putini pot pastra o prietenie asa veche happy

| Marii a răspuns:

Ai fost un bucatar albinos. Ai trait in Portugalia si ai murit de dizenterie. :-s

| Marii a răspuns:

Stiu si eu ca nu-i adevarat, nu poate sa-mi spuna o porcarie de test ceva ce nimeni nu cred ca ar putea afla. happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.
Asta mi-a ieşit şi mie.De aia vreau eu să fiu arsă dupa ce mor laughing... mă trezesc naibii sub pământ şi mor îngropata de vie... i'auzi la ei laughing

| Fiction a răspuns:

Am fost o dansatoare roscata.Am trait in Tibet si am murit ingropata de vie.Condoleante mie.

| anaid explică:

Schizofrenica... nu`ti face griji asta nu inseamna ca este adevarat...este de amuzament.Eu una nu cred in "alte vieti"

| anaid explică:

Bacemi... tare sa imi spui si mie cum era cleopatra de faptlaughingla cate mituri sunt despre ea...laughing

| anaid explică:

Eluveitie...mai bine sa ma trezesc sub pamant poate poate ma aude cinevalaughing

| anaid explică:

Zamby.thea asta inseamna ca tu si bacemi va cunoasteti de ceva vreme

| anaid explică:

Cate "Cleoparta" avem pe aici?laughing

| miauu a răspuns:

Ai fost un bucatar albinos. Ai trait in Portugalia si ai murit de dizenterie.

| Mjdolhfi a răspuns:

Ai fost alchimist in Tibet. Ti-ai sfarsit viata prin sinucidere.laughing asta mi-a iesit mielaughing

| TeoIonela a răspuns:

"Ai fost Cleopatra!" laughing

| TeoIonela a răspuns:

I-auzi : Bacemi a fost mana mea dreaptalaughingsmug laughing

| TeoIonela a răspuns:

@bacemi, da as vrea, mereu m-am inteles bine cu mana mea dreapta! da' parca nu ne-am intalnit in iulie, 47 i.Hr?

| TeoIonela a răspuns:

@bacemi, daaa sa stii noi am fost ca fratii, nu ne-am certam deloc, chiar sute de ani, chiar mi-a placut prima noastra intalnire la piramida aialaughingfoarte tarelaughing

| vladimir23 a răspuns:

Rezultatul tau:

Ai fost un print foarte bogat. Ai murit din cauza exceselor culinare si a bauturii.

| Ellena a răspuns:

Ai fost un bucatar albinos. Ai trait in Portugalia si ai murit de dizenterie.

| lololololol a răspuns:

Ai fost Cleopatra! laughing

| Tot.Eu a răspuns:

Si mie la fel mi-a iesit "Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie. laughing)"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mi-a iesit mie.tongue Ai fost un astrolog curajos. Ai trait in Austria si ai murit inecat.

| me_3408 a răspuns:

Ai fost un vestit marinar. Ai trait in Africa de Sud si ai murit de ciuma.
haha big grin ce tare e laughing

| misa12amade a răspuns:

Mie mi-a iesit la fel

| roger a răspuns:

Ai fost filosof. Ai trait in Egipt si ai murit de batranete. rolling on the floor