| georggyy a întrebat:

Http://www.clopotel.ro/....../index.php
Ce iti lipseste?

9 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Esti o fire un pic mai dificila. Iti este greu sa te atasezi de oameni, insa esti o prezenta placuta. Ceea ce-ti lipseste este INTELEGEREA.
Asta a zis la mine happy

| georgiana a răspuns:

Esti o fire un pic mai dificila. Iti este greu sa te atasezi de oameni, insa esti o prezenta placuta. Ceea ce-ti lipseste este INTELEGEREA.
idem @ancuta, juniper
Eu consider ca am cate putin din toate.

| iuandfto a răspuns:

Esti mereu inconjurat/a de foarte multi prieteni si nu prea stii cum sa te imparti ca sa impaci pe toata lumea. Ceea ce-ti lipseste este STABILITATEA.
Asta imi lipseste.
Orcum super tare testul.

| kUuKii a răspuns:

Esti mereu inconjurat/a de foarte multi prieteni si nu prea stii cum sa te imparti ca sa impaci pe toata lumea. Ceea ce-ti lipseste este STABILITATEA.

uper tare tetul love struck
mersi mult

| KhloeAfterDark a răspuns:

Petreci foarte mult timp singur/a si uiti sa te simti bine. Iti prea multe griji, iar ceea ce iti lipseste este DISTRACTIA.

Nu-i adevarat...Hei, eu ma distrez incontinuu si niciodata nu sunt singura:mereu sunt cu gasca mea foaaaarte mare, fetesi baieti la greu, si ne distram impreuna. Cred ca am ales raspunsuri gresite!

Răspuns utilizator avertizat
| Georgix a răspuns:

Stabilitatea cicahee hee

| ancalazar a răspuns:

Mie imi lipseste intelegerea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o fire un pic mai dificila. Iti este greu sa te atasezi de oameni, insa esti o prezenta placuta. Ceea ce-ti lipseste este INTELEGEREA.Eu zic ca-i adevarathappy. Tie ce ti-a iesitbatting eyelashes?