| Ţepeşu a întrebat:

Http://www.descopera.ro/......i-din-lume
La 39... Se muta cineva in Belgia?

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Nobody...http://i.imgur.com/jV13v.jpg

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Vreau în Marea Britanie! (10)

| PotcaPădurii a răspuns:

Pai, la 34, ce naiba iti face? Te transforma intr-un vampir cu paiete sau iti pune la inmormantare o melodie de Justin Gayer si cum o mai cheama pe aia care canta chestia aia cu Friday.
Iar la 44, ce naiba faci cu un pistol/o mitraliera/ o pusca/ etc. in timp ce faci dragoste? "O, iubito, nu te excita prea tare, vreau sa trag cu pistolul in tine/masa/tablou/perete/tavan/vecin/soarece/trecator/soseta/castravetele murat/felia de pizza/televizor."
La 46, de unde naiba stiu oamenii legii daca se sau nu se autosatisfac oamenii aia. Ce naiba, le-au pus camere ascunse?
La 49, ma intreb de cate ori o sa ma plimb eu pe strada cu o bomba nucleara in mana...
La 23, nu-mi convine legea. Si din nou, de unde o sa stie aia/aia ca ai sarutat-o.
La 17, nasol, ori ma marit, ori imi aleg alta zi sa ma dau cu parasuta. Mai intai sa invat totusi.
La 4, nu as rezista acolo.
La 1, sa fim seriosi, daca nu trantesti portiera la un harb de Dacie 1310, nu ti se mai inchide.

| AlinaaAli a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Poate acolo nu au ajuns Daciilelaughing

| PotcaPădurii a răspuns (pentru AlinaaAli):

Mda, acolo cei mai saraci oameni isi conduc singuri propriul Mercedes...

| AlinaaAli a răspuns:

Ia sa le si comentam, ca par interesantethinking

daca le permite detinutilor sa evadeze, de ce naiba se mai numeste inchisoare?laughing

ce ne-am urina si noi in cascheta unui politistbatting eyelashes

sa il muste de nas ca o saruta cu fortalaughinglaughing si daca o f*** cu forta? de ce il musca?laughinglaughing

de aia sunt italienii asa de zambaretilaughing

| AlinaaAli a răspuns:

What? Mickey Mouse era urat?:-o

astia sigur nu au auzit de Andreea Tonciu si Sanziana Buruiana!

| AnneBre a răspuns:

Prostia omenească...

| AnneBre a răspuns:

Daca ajungeti cumva in statul american Kentucky, sa nu transportati niciodata cornete de inghetata in propriile buzunare. Exista o lege in vigoare conform careia puteti ajunge la inchisoare pentru aceasta fapta.

WTF?

| Nuvăsufăr a răspuns:

Ai aflat destul de târziu. 2 foşti colegi deja îs în Belgia laughing
A propos, ştiai că Belgia e singura ţară din Europa care nu se dă bacul? laughing

| NevăstuicăxD a răspuns:

,,In orasul italian Milano exista o lege locala care-i obliga pe cetateni sa zambeasca tot timpul, cu exceptia situatiilor cand merg la spital sau la inmormantari.''

| Roo a răspuns:

Noooo! mi-ai furat linkul!

| SweetyPeach a răspuns:

Sunt în Belgia deja xD