Apache
| Apache a răspuns:

17.În Guam există meseria de dezvirginator iar virginele plătesc pentru privilegiul de a fi dezvirginate de acesta. Motivul? Legea interzice virginelor să se căsătorească...
...care se muta in guam?

| Cereala a răspuns (pentru Apache):

Sa inteleg ca te bagi ca voluntar nu?

| carminaburana43 a răspuns:

E ceva f lol articolul dar imi plac f mult si raspunsurile ce ai primit au as da funda la Dex Staro ca imi place grozav ce spune.

| TwixulDrept a răspuns:

. O lege din Alexandria, Minnesota, SUA, spune că este ilegal pentru un soţ să facă dragoste cu soţia sa dacă respiraţia lui miroase a usturoi, ceapă sau usturoi. laughing

| dadasssssssss a răspuns:

Tot mai bine e la noi in Romania... putem s-o facem si in public ca guvernu sta cu mainile-n san.

| NevăstuicăxD a răspuns:

,,În anumite zone din Columbia mama-soacră trebuie să asiste la prima noapte de amor a fiicei sale/fiului său.
O_o