| KodrutZ a răspuns:

Asa, si? Stim cu totii ca in.ro dupa lovitura de stat din 1989, au fost doar vreo 2-3 lideri de sindicat care chiar au facut treaba pe care ar trebui sa o faca. Unul dintre ei se chema Sihleanu, din Iasi, si a fost omorit pentru asta. Majoritatea "liderilor" au acum averi cit nu au toti cei a caror interese ar trebui sa le protejeze la un loc. In rest, e foarte simplu - nu exista unitate la nici un nivel in societate, asa ca de aia nu o sa iasa nimeni in nici o strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand devin crestin da cu inima / pentru un milion de dolari mas boteza frate mas baga si in apa in orice religie desigur nu la canibali doar la crestini / imi place la evrei da ma castreaza nu vreau / poporul roman nu este unul unit vezi si istoria suntem niste curve asta e