| suităr a întrebat:

Http://www.lovendal.net/......pe-oameni/

Oau.Moș Craciun e plutonian.
Citiți articolul.Ce părere aveți?
T/A

Răspuns Câştigător
| ???28 a răspuns:

Oau.Atunci de ce pe jucariile pe care le primeam cand eram mica scria "made in China" si nu "Made in Pluto"?

11 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Deci în ziua de Crăciun trebuie să stau să mă uit după OZN-uri pe cer...
Îmi plăcea mai mult să mă uit după sanie ca să văd dacă e Rudolf beat sau nu. sad

| OnuOnulică a răspuns:

E ok

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mi-e lene să citesc, dar cel puţin am citit titlul. Eu ştiu că Moş Crăciun de de fapt Moş Vampirul de Crăciun. Şi chiar aşa e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stop destroying my childhood!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu o ziceai tu o ziceam eu sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Plea tâlziu...sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e o tragedie. Poate chiar suntem frațihee hee gândim la fel.Și am pus "sad" că istoria asta mi-a năruit nopțiile când l-am așteptat pe Moș până la 3 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Eu mereu îmi propuneam să stau trează dar adormeam de fiecare dată.sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu laughing lol

| LเttlєNєкo a răspuns:

Eram sigura ca exista viata pe pluto!