| MEMO a întrebat:

Loooool ce parere aveti despre asta :
-http://www.lovendal.net/......i-in-2011/

:-s

Răspuns Câştigător
| VitaminaColorata a răspuns:

:-s
mdaa.;]]
ma infiorat putin mesajul de pe site.
sper sa nu fie adevarat!
pana la urma daca Dumnezeu vrea ca lumea sa se sfarseasca asta e.
dar poate sa nu fie adevarat zvonulwinking

MelonMix.

7 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Uuuu... Sper sa vina in Ploiestismug

| MEMO explică:

A aparut de abia acum pentru ca de abia acum sa descoperit.
Cititi si voi inainte sa comentazi ca p...
Si stirea este luata de pe un sit american oficial al nasei.
El doar a scris-o in situl lui.

| MEMO explică:

Deci stirea nu va aparea in toate ziarele pentr-u ca:
-Ganditiva si voi cata panica sar produce sad.
-Si daca va uitati mai atent o sa vedeti stiri aparute pe situl asta cu mult iainte sa apara la televizor sau pe alte situri.
-Stirea care a dato la protv in care spunea ca va exploda o particica din soare in 2012, era deja pe situl 'lovendal.net' de cateva luni.
Si cu femeia din ani 45 in care a fost filmata ca vorbea la telefon la circul lui caplin, (fusese scrie pe lovendal.net cu cateva saptamani inainte so publice pe yahoo, la stiri, etc.

lovendal.net este un sit destul de credibil de asta zic ca nu-s aiureli inventate sad

| MEMO explică:

-si scuzatimi greselile :')

| T a răspuns:

laughing Daca era adevarata stirea, sunt sigura ca aparea peste tot, nu doar pe un site de care am aflat de abia acum. big grin

| T a răspuns:

@MEMO
Chiar daca stirea e de abia aparuta, totusi gandeste-te ca daca ar fi adevarat ca trei "corpuri" spatiale ar ajunge pe Pamant, stirea asta ar aparea aproape peste tot, chiar daca este recent aparuta.

Invata sa scrii corect. straight face

| RoxyyEvidentt a răspuns:

Mamaaaaaaaa