| DaVà a răspuns:

Nu am vazur cum a luat pumni in fatau deci...nu cred

| Comy a răspuns:

Ce mai video.Cu ce a filmat.Cu furtunu?
Fullscreen si tot nu vad nimic

| Șâret a răspuns:

Cum a putut face așa ceva?!
Mi-ar fi putut distruge marea iubire a vieții! De ce să-l bată cineva...
*stupid mode off*
... fără mine?!

| Alle15 a răspuns:

Lume fără obraaz, asta este concluzia.Chiar dacă nu-ţi place de un acotor sau cântaret asta nu înseamnă că este frumos sa-ţi baţi joc de el sau de ea.În ziua de azi toţi au tupeu jagos!

| Alle15 a răspuns:

Lume fără obraz, asta este concluzia.Chiar dacă nu-ţi place de un acotor sau cântaret asta nu înseamnă că este frumos sa-ţi baţi joc de el sau de ea.În ziua de azi toţi au tupeu jagos!

| flechitiflechitoshel a răspuns:

Trebuia sa-l bage in spital.JB sucks