| Mihaelaa98 a răspuns:

FRate e nebuna fata adica incepe sa urle si sa planga ca na prins un bilet amarat.Asta nu se numeste fan! Se numeste idiot. Inteleg frate sa plangi putin daca tot iti place si chiar vrei da nu sa zbieri si sa urli! Si faza cu virginitatea e aiurea straight face Sa risti ceva pentru un *** de parca ar veni special la tine daca ti-ai pierde virginitatea si tear cere in casatorie straight face

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sooocant!

| ɔɐıɔ a răspuns:

O fixez eu senioritawinking

| MoonLight a răspuns:

Undei bulina cu 18 ani?
http://myfacewhen.com/248/

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce disturse straight face
cum poate fi cineva atat de disperat dupa ala? macar de ar fi o vedeta adevarata, care sa merite sa te arungi pe jos si sa plangi, asa cum a facut disperata aia

| Mişaaa a răspuns:

Sa-mi bag...

Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim a răspuns:

Pentru un concert la Stefan Banica Jr. as fi inteles, dar Gaystin Gayber?! prostituata asta e nebuna de legat!

| LolNope a răspuns:

Si se mai mira de ce lumea e plina de curve...

| WhiteWolf7 a răspuns:

Si de ce ar fi Stefan Banica Jr, mai presus, ca nu inteleg? E mai scund decat mine, toate melodiile lui sunt copiate, iar singuru cantaret adeavrat din familia lui a fost tasu.II pateaza numele.

| totGumã a răspuns:

Woow,da.straight face

Futu*va.n c*r de majuscule!

Răspuns utilizator avertizat
| lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala a răspuns:

Pisicutzacufunditze, noi in mangalia am avut alaltaieri un concert stefan banica jr la care se intra pe gratis :X

| Adryan657 a răspuns:

E proasta
ce dq sa **** pentru o hartie?
lasa-ma dq in pace ce are bieber asta miere in cur?