| Tasya05 a întrebat:

E adevarat ca Justin Bieber a primit un pumn zdravan de la un barbat la premierea parfumlui sau in New York?
Uitatii siteul pe care am citit asta:
http://www.protv.ro/......video.html
Ce oamenii prostii. Cine poate lovii un inger?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Aoleu ce a patit laughing laughing, declar ca vreau sa scot agresorul cu cautiune in caz ca l-au inchis, apoi sa-i dau o bere!

| BlackVeil a răspuns:

F*t*-* in ureche de inger...

| Squmppaaaa a răspuns:

laughing) inger? mai bine zis un *** pe batz.e cel mai najpa si urat pe deasupra!

| iza4ever a răspuns:

Sincer nu mi se parea cine stie ce Justin.noroc ca si-a schimbat freza...pare si el mai a om nu cu dita mai parul in cap.

| ArcticMonkey a răspuns:

Serios?
omul ala trebuie premiat!
In numele tuturor anti-bieberilor "MULTUMIM"!

| laryyssaa a răspuns:

Cred ca e adv...doar e pe site-ul de la protv

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Pffff.Pacat...Imi pare rau de el...Si imi pare rau ca nu la bagat in spital.cryingcryingcrying(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca ala care l-a lovit!laughing