| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Credeam ca a doua e Rhianna laughing de la par mi s-a parut ca e rosu hmmm ar fi mai frumos asa

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Se poate sa nu existe o zi fara un post cu JB? Chiar atat de mult cer?!

| CioCĂlătiCăăă explică (pentru Bogdanux):

Scuzti,dar mi-a adus cineva aminte de el, trimitandu-mi un mesaj daca il plac...deci

| LoL a răspuns:

Asa maica...asa...pupati-l in fund pe JB pe Bianca si pe ceilalti prosti ca sa se duca categoria asta naibii!
stii nu stiu cine-s mai prosti voi care-i mozoliti in fund sau ei?

| lalalalallll a răspuns:

Da laughing

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Loveis4free a răspuns:

Tarelaughing
(paranteza dedicata robotului care nu ma lasa sa postez:du-te-n rozeta matii)

| CioCĂlătiCăăă explică:

Sorry,ca v-am stricat ziua, dar e tare faza...

Răspuns utilizator avertizat