| AnneBre a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......in-bieber/
Ce naiba, mă?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Thank god ca mai exista si persoane care i-au raspuns asa cum se cuvine...

18 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Shit happens, exista parfum Justin Bieber?!

*crapa cerul*

| LoL a răspuns:

Ala e parfum pentru a atrage cainii in calduri...so fete virgine singure si proaste(precum Biianca) cumparati-l cat mai puteti daca nu vreti sa ramaneti singure proaste si virgine(ca Bianca)toate viata.si cu un caine tot e ceva!

| AnneMarri a răspuns:

Obsedaţi.
Corecţie: obsedate.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Il va gasi cu siguranta in c*r.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Ce ii mai trebuie parfum de Justin Bieber cand poate sa se miroasa la cwr? E acelasi lucru!

| ReallySomebody a răspuns:

Duhoare de prost la sticluta! Cel mai nou trend, doar un strop, si ai ajuns un mare jegos!

| CautNume a răspuns:

Chiar exista? straight face

| AnneBre explică (pentru CautNume):

Uita-te la raspunsuri ca scrie

Răspuns utilizator avertizat
| yomisam a răspuns:

Pff am auzit ca miroase k iste picioare imputite laughing

| NeverAlone a răspuns:

Esenta de gay.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla e parfum de fete deci logic e ghay.
Da mă, ştiu cum se scrie.
Robot afurisit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii cui ii place de justin e ga, y ca el si de parfum... pute ca si el a putoare.Si happy stiu ca esti bianca si ca tia banat contul, curwo nu te mai da in spectacol tarancuta obsedata.