| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/cum-sa-face-hi5/ Exceptand categoria la care este pusa intrebarea, va invit sa va uitati mai in josul paginii la un raspuns anonim : "Ma iubeste ramona?". :)). Pacat ca se da voie sa existe si raspunsuri anonime.

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Mai bine ar fi dat cu banu'...
cap pentru da si pajura pentru nubig grin

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Ce a ajuns TPU sad. Sunt unii care lasa raspunsuri asa si pe conturi.

| cretzufinish a răspuns:

Cum mai zicea cineva de pe aici de pe site: pacat ca unele intrebari mai vechi au ajuns cosul de gunoi al anonimilor. Trist. sad

| kiky278 a răspuns:

Anonimul ala intreba si isi raspundea singur?

| AndaWest a răspuns:

Vad ca e din martie 2009oh go onoricum nu inteleg ce intra ramona cu hi5laughingasta e bataie de joc

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Mi se pare mie sau sunt numai raspunsuri anonime? laughing

| dolshedolcik a răspuns:

Mhai nati vazut ca e reuniune de anonimi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ SoL : Da, asa este. Din pacate. @вυттєяƒℓу : aproape. @mhn24 : asta nu am observatlaughing @σяίgίηaℓ : n-am fost atenta la data sincera sa fiu. Da, este bataie de joc clar. @kiky278 : Ma indoiesc ca era doar unul singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cretzufinish : da, asa esad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dolshedolcik : Cam asa cevalaughing