| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa iti fie desemnat unul din raspunsuri castigator, chiar daca intrebarea a fost pusa in mod anonim? Hmmm... nu stiam asta? Acum intrebarea este cum? tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca e posibil... daca acel anonim nu poate vota sau alege un raspuns castigator...il alege computerul.

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ba, da este posibil! la unele intrebari de-ale mele, am acordat medaliutza unor rasp anonime.Pai, are importanta ca-i logat sau nu? M-a lamurit, da. Pac a-ncasat medaliutzahee hee

cami
| cami a răspuns:

@criticul, pardon. vai ce critic mai esti... Da, se poate si asa! eu inainte sa-mi fac cont, am pus cateva intrebari. REPET : inainte sa-mi fac cont. si am putut numi castigatorul. [daca nu ma insel chiar pe @mlm am numit-o.] stai ca revin cu un link. Dupa aceea. nu se mai poate, pui intrebarea dar nu-l poti numi. Cu toate ca esti delogat, dar intrebarea vine de pe acelasi pc.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Pai si anonimii isi pot urmari intrebarile. Mai greu un pic decat cei care au cont dar pot. Exista mai sus o rubrica - cauta intrebari si raspunsuri. Si pot vota ca si noi. Cred insa ca si altcineva poate accesa intrebarea si poate dispune de fundita.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Criticul are dreptate - am verificat si nelogat nu se poate. Scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Cami, citeste cu atentie intrebarea...Sa referit daca "anonimul"poate da raspuns castigator...nu tu "anonimului"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Cami,citeste cu atentie intrebarea...Sa referit daca "anonimul"poate da raspuns castigator...nu tu "anonimului"