| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......e-voastre/
Troll :|

Răspuns Câştigător
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Daca ar fi baiat as intelege dar... daca ii fata de ce ii trebuie ID-uri de fete? straight face

5 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

*pitzi old voice activate*
Fă, id de mass e cumsăfuțiuntroller@yahoo.com

| lalalalallll a răspuns:

Coom $@ fi3 7r0ll, 3 c3v@ 707@l 0bi$nooi7 $@ c3ri @dr3$@ cooiv@ p3 oon $i73, @di@, l0l, 7r3z3$73-73 l@ r3@li7@73, @ici noo 3 $i73 n0rm@l, coo 0@m3ni fr@i3ri kr3 NU koo7@ pri373ni, $oon73m l@ m@7rim0ni@l3, d@@@@!

Da, stiu, si tu ai nevoie de un copy-paste.nu? : http://www.anunturigarla.ro/cocalar_convertor/

| Fiction a răspuns (pentru lalalalallll):

Noroc ca ai pus convertorul acela, altfel nu intelegeam nimic.

| lalalalallll a răspuns (pentru Fiction):

Convertorul ala l-am folosit ca sa traduc textu', daca trebuia sa scriu cu mana mea...Pfooai...Iti imaginezi cat ar dura? Mai mult decat inconjoru' lumii pe jos frustrated

| blueangel99 a răspuns:

Aaaaaaaa
I-auzi! Plesneşte TPU-ul de atâţia trolli.
Hai merg să-i lungesc urechile.
Pa, pa!