| XxRoyalxX a întrebat:

Hey fetelor! daca stati mai tot timpul pe mess imi dati id-urile voastre`

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Bine uite: alexandraimbrea@ymail.com scrie si ymail.com ca alexandraimbrea simplu e id-ul altei fete care stie doar engleza. deci scrie asa: alexandraimbrea@ymail.com

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Realizezi ca acum toti trolli o sa te bage in listele lor nu?!

| EvangelineDS a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Prostii n-au limitehappy

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru EvangelineDS):

Duce lipsa laughing.

9 răspunsuri:
| XxRoyalxX explică:

Hey daca vreti sa criticati, uitati-va in oglinda sigur o sa aveti multe lucruri urate de spus oricum linge tot abia astept sa vorbim iti dau fund acum.

| lalalalallll a răspuns (pentru XxRoyalxX):

Cauti prieten?
Desigur ca da oh go on

| XxRoyalxX explică:

Lifeless fa pasi...

| Pralină a răspuns (pentru XxRoyalxX):

Desteapta esti faaa! Pui pe tine...

Acum serios, nu te gandesti inainte sa postezi o intrebarestraight face.GET A LIFE BITCH!

| Davidoaia a răspuns:

Disperat-o laughing)

| Crucified a răspuns:

No.name769