| waXonwaXoff a întrebat:

Radeti cu mine, chiar se pricepe cat de cat:http://www.videonews.ro/action/viewvideo/23768/Tarky-Mic hael-de-Romania/

13 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pfoai de capul meu... ce e cu distrusul asta. tarkiutzalaughinglaughinglaughinglaughingvai de capul meu.cata distrus. ce voce de terminat arelaughinglaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

I-a sa vedem... laughing
1.Nici macar nu dansa straight faceSe plimba si el de la un capat la altu.Asta se numeste dans?laughing
2.Se uita pe foaia aia din doua in doua secunde sa vada ce urmeaza sa cante si nici nu are vocelaughing
Intrebare : De ce apar toti tampitii in astfel de emisiuni?laughingAlta treaba nu au?laughingoh go on

| BaddieBae a răspuns:

Cand Tarky a cantat melodia s-a pus ploaia. Michael Jacasaon plangea.Afonul asta si-a batut joc de melodia regelui M.J.Shame on you.Sa-ti fie rusinica Tarki.

| anad a răspuns:

Se poate rade de el, dar de rasu-plansu se fac cei care promoveaza acest divertisment ieftin, aceste parodii de prost gust si dau iluzia unor penibili ca au talent si valoare.

Abh
| Abh a răspuns:

Tarky este homosexual si asemeni altor"artisti", gen Naomi, profita ca mai iau un ban de la televiziuni. Acestea fac circaraie profitand si ei la randul lor de acesti oropsiti ai sortii.Sincer, mie mi-e mila si de Naomi, si deTarky si de Nichita, acesti oameni au nevoie de tratament psihiatric.

| costymaximus a răspuns:

Este de plans nu de ras. Michael s-ar invarti in mormant daca ar vedea asemenea imitatori de tot rasul.

| Deea a răspuns:

Loollaughing
parca is de pe alta planetalaughing

| Mwhahahaa a răspuns:

Melodia este foarte frumoasa interpretata de M. J... Michael de Romania? De tot plansu' oh go on

| Georgiana95 a răspuns:

Nici macar nu stie sa cantelaughing

| ionoion a răspuns:

Vai de noi!

| tpuguru a răspuns:

Eate groaznic! Cum e posibil ca unii oameni sa se compare cu regele muzicii?(mai ales dupa ce vad videoclupul asta)

| andreea_8249 a răspuns:

Asa ceva poti sa vezi numai in Romaina.
oh go on

| unpiticmik a răspuns:

Sa spunem ca ii doar o parodie! Cred ca si Michael s-ar amuza...si chiar i-ar da o mana de ajutor!