| bibitza a răspuns:

Super...multumim ca ne aduci aminte de copilarie big grin.acum se mai difuzeaza vre'una din ele?:X:X:X la cat? :X

16 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Daaaaaaa love struck Louie, preferatul meu love struck love struck love struck
Daaaaaa love struck si de copii de la 402 happy happy, am si spus ca "Viata cu Louie" si "Copii de la 402" au fost desenele mele preferate, care... mi-au marcat copilaria happyhappy love struck love struck uooofffff day dreaming day dreaming

cami
| cami a răspuns:

Da, daa ele [Sailor moon ]...:x uoff... ce mai vreau sa fiu iar copil...:(
Multumesc din suflet @monnyk, pentru 2 min m-ai facut sa mai simt iar ...copil :) le adoram, erau desenele mele preferate [avea, 9 ani-cred cand le priveam], stiu ca erau pe tvr1, incepeau de pe la ora 13:00, parca si dupa, erau urmate de Songoku;)), si dupa au urmat Louie si Copii de la 402, Minimax`ul, Cartoon network`ul, etc
Ia sa va dau si eu un link, asta pentru "baietei";))
http://www.youtube.com/watch?v=C_I7zLbxna4

| RamonaMn a răspuns:

Super tare! love struck

Vreau sa fiu iar copil :-

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.love struck Era desenul meu preferat happyViata cu Louie si Copii de la 402 big grinPacat ca nu mai sunt copil...sadErau tari desenele alea nu ca acum.Acum numai desene cu violenta exista.

| juniper explică:

Dar de copii de la 402, va mai amintiti?

| juniper explică:

Copii de la 402 da in fiecare zi de la 2 fara un sfert.

| juniper explică:

Cel mai mult mi-a placut tom si jerry si... imi place sa va aduc aminte de copilarie. Mai ales ca episodul asta e cel mai dragut.
http://www.youtube.com/watch?v=KKNlm8dY9Fo

| Shery a răspuns:

Desenul meu preferat a fost sailor moon:-X inca ma mai uit din cand in cand:-x

| Shery a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RGkWwOWbmLc

cea mai trista scena din sailor moon :(( moama ce am mai plans :((

http://www.youtube.com/watch?v=rvc6mQz4R24

si asta e cea mai haioasa :)))

| BUBULINA a răspuns:

Dar nu e vechi. imi imaginam ca este ceva din anii 90 mai vechi

| Bianca26bb a răspuns:

Nu imi aminteam big grin...mersy ca mi-ai adus zambetul pe buze love struck!

prfml
| prfml a răspuns:

Da, ce mai imi placea, mai facut sa-mi aduc aminte si de serialul acesta www.youtube.com/watch?v=gnpBocCHcaU

| Sara2 a răspuns:

Sailor moon da SI AL MEU imi imaginam ca eu sunt protagonista imi faceam bagheta ma uitam mereu nu pierdeam nici un episod si imi cumparam carti albume etc http://www.youtube.com/watch?v=jI75AKzm_Bc priviti

| inna a răspuns:

Stiu toate episoadele cu el :-x.Cand eram mica uitam :-x.

| tukhey23 a răspuns:

Viata cu louie, mama ce urmaream serialul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3ck5krDdiaA astia imi placeau mie...acum numai tampenii