| carminaburana43 a întrebat:

Va place aceasta piesa? Da? De ce? Nu? De ce?
http://www.youtube.com/watch?v=8Tx7-v2LQVA&feature=chann el_page

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu pot sa vad despre ce melodie e vorba dar care nu reusiti sa intelegeti ce spun versurile sunteti rautaciosi. Sunt multi care sufera din cauza dragostei si din aceasta cauza fac unele lucruri de care nu se mandresc pe urma. Cititi Manon Lescaut sau Dama cu camelii si o sa intelegi (sper ) cata durere. ce profunzime in sufletul unei astfel de fete.

| carminaburana43 explică:

Allina atotstiutoare...nu am zis melodie...am zis piesa...

| carminaburana43 explică:

Stimati frati in aceasta piesa este vb despre sentimentele unei femei care daca nu a avut parte de dragoste adevarata vrea macar prin perverziune sa cucereasca si sa dea gata barbatii...este vb despre un suflet neinteles ravasit care prin perversiune sexuala vrea sa-si ia revansa... dar se intelege ca nu intelegeti e si bine ca nu intelegeti acest lucru... e bine ca inca nu ati trecut prin iadul care te face sa-ti placa aceasta piesa...

auran
| auran a răspuns:

Lui barbata-miu ii place mie nu...

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Nu...pentru ca pur si simplu nu-mi place. E prea urata.Nu suna a melodiehappy
Tie iti place? :-s
pe. s ma tem de raspunsul tau:d

xoxo.

| Danut4 a răspuns:

Nu

rapper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca nu respecta ritm, muzicalitate si tot ce inseamna instrumentatie, suna rau ca melodie, este o melodie?