| adyth a întrebat:

O melodie draguta :D sper sa va placa
http://www.youtube.com/watch?v=l_WdHu62tEI&feature=chann el_page

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu ador melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=jmxA_3W_8NI :x [excluzand partea de inceput]

| adyth explică:

@Crucified_Countess mersi.nu mai ascultasem melodia de foarte mult timpwinking
btw imi place mai mult If everyone cared si Hero...nu'mi amintesc melodia a carei videoclip era dintr'un film cu un tip care vedea cat mai avea fiecare om de trait... tu o stii? :-s

| unbaiat a răspuns:

Ion termina facultatea de medicina si e repartizat intr-un sat. Acolo medicul batran il informeaza ca nu poate sta cu el prima saptamana (cum ar fi trebuit) si pleaca spunandu-i sa fie atent la ce face. Se intoarce peste 7 zile si-l intreaba ce a facut. La care Ion ii spune: Prima data a venit o baba ca o durea capul asa ca i-am dat un calmant. -A doua oara a venit un copil julit la genunchi asa ca am curatat rana, am dezinfectat-o si l-am pansat. -Vineri cand sa inchid cabinetul a venit Maria, a incuiat usa, s-a dezbracat si s-a intins pe masa spunandu-mi -Ioane nu am vazut p--a de trei luni! Medicul cu sufletul la gura il intreaba pe Ion:
- Si si ce-ai facut?
- I-am pus picaturi in ochi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii italiana? daca stii am putea vorbii in italiana! i! i! i! i! i! i! i! i!