| diana a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=d_iIKKP8F_8
Dupa parerea voastra cine canta mai bine, Britney Spears sau Christina Aguilera?

10 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Cred ca Christina are voce mai buna...

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Christina Aguilerabig grin

| StaRmAgiC a răspuns:

Britney Spears... ea e cea mai buna
:*

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Britney ii baza acolo, doar ii adevarata prinzesa a muzicii pop, ea a cantat si cu regele muzicii pop, in schimb christian.tongue

| mirella25 a răspuns:

Christina Aguilera, of coursehappy

| Kidu a răspuns:

Britney Spears are o voce placuta, putin ragusita si-mi plac foarte mult unele melodii de-ale ei.\
In schimb christina aguilera mi se pare putin cam falsa atunci cand canta.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Christina Aguilera happy

| Rose_2860 a răspuns:

Ambele, insa mai buna cantareata e Christina Aguilera!

| vonneest a răspuns:

X-Tina e mult mai talentata decat Brit.
NU zic ca Britney nu are voce dar Aguilera e mai matura si mai talentata decat ea. happy Tu ce parere ai?

| burit a răspuns:

Britney imi place pentru melodiile pe care le scoate dar de Christina Aguilera imi place pentru talentul deosebit pe care il arehee hee