| xdBixii a întrebat:

Pe cine a-ți alege dintre Britney Spears și Christina Aguilera happy? De ce?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nuamnuvreau a răspuns:

Christina Aguilera pentru ca are voce, nu doar corp.

| daassh a răspuns:

Eu personal pe nici una.

| BugsBunny3 a răspuns:

Britney 4 ever. O aleg pe ea fiindca este o persoana buna, care nu trebuie judecata doar pentru greselile ei din trecut. Canta de asemenea minunat, e draguta si ii stiu toate melodiile. O ascult de la 3 ani! :*

Imi place si de Christina, dar nu sunt un fan infocat...

| LaMortella a răspuns:

AM alege să mai trecem pe la şcoală, cu riscul de a pierde un episod din disputa dintre reginele muzicii pop, cred eu.

| CArolinAAAL a răspuns:

Christina Aguilera clar! Are o voce mult mai buna ca a lui Britney Spears!