| xGwenX a întrebat:

Christina Aguilera sau Britney Spears?
pe care o preferati?

8 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Christina Aguilera, fara niciun dubiu.In afara faptului ca fac parte din aceeasi generatie,cele doua nu au mai nimic in comun. Xtina, in opinia mea, are o voce uimitoarea si daca ai curiozitatea sa te uiti la biografia ei vei observa ca are cel putin o piesa din fiecare gen muzical.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Aualeu da e grea intrebareaa

britney

| HypnoticPoison a răspuns:

Nici nu se pot compara oh go on Christina Aguilera normal. Are cea mai buna voce si e muult mai frumoasa. (ascultati-le live pe amandoua)

| ZoeyMe a răspuns:

Cristina Aguilera.Nici nu se compara...

| Tinutsa a răspuns:

Britney Spears

| sorinucu a răspuns:

Britney Spears!

| sorinucu a răspuns:

Christina frumoasa? Britney Speara a fost decalarata cea mai sexy cantareata in viata si mai are in palmares titlul pentru Cel mai sexy videoclip din lume care este "Toxic" tongue

| AskLex a răspuns:

Cristina Aguilera big grin big grin big grin