| Ionică a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=efj8jF1ewQ8 Ce parere aveti? Cum danseaza? E beat sau nu?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mod sigur nu e treaz. oh go on Probabil a avut o noapte alba.

| Malvina24 a răspuns:

Daca spun ca e beat ma linistesc si pare normal, de la bautura face asa, daca spun ca nu e de la bautura deducem ca e nebun saracu de face asa pe plaja.Deci? Concluzia o trage fiecare! Sper sa nu am parte sa vad un asemenea specimen...

| Barajag a răspuns:

In nici un caz, un om treaz nu ar tine acelasi ritm sau sa-si dea palme dupa ceafalaughingEste de vina bidonul de bere pe care l-a bauthee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Mda... eu un om bine dispus datorita bauturilor alcoolice...

| kUuKii a răspuns:

Scz dar nu pot sa dau mesaje

uite saitul

http://www.glitter-graphics.com/generators/reverse.php