| PrINcEss_Y a întrebat:

Ce parere aveti despre starul indian Shahid Kapoor http://www.youtube.com/watch?v=C87WJjQKLNI este cel ce danseaza si canta!? E dragut nu? :*:*

Răspuns Câştigător
| Hellow a răspuns:

Shahid Kapoor este unul dintre cei mai dragutzzi actori de la Bollywood, el este chiar un actor superb, dar ca si dansator si mai superb, minunatpuppy dog eyes I Like Sasha! happy Hmm...si mel pe care ai postat.o tu, nu.i chiar vocea luihappy si frumos filmul "Mausam", regizat de Pankaj Kapoorhappy Shahid este unul dintre actorii mei preferati de la Bollywood.happy

6 răspunsuri:
| PrINcEss_Y explică:

Ce stiti voi baietii, bleahh!

| Burlacu006 a răspuns:

Nu nu e dragut intr-adevar canta bine dar nu e dragut

| PrINcEss_Y explică (pentru Burlacu006):

Ce stiti voi baietii, bleah, normal ca voua nu va plac baietii, doar daca nu cumva esti... laughing

| Burlacu006 a răspuns (pentru PrINcEss_Y):

Nu sunte ce crezi u laughing stai linistitawinking dar pe bune nu cred ca e dragut cum spui tu

| PrINcEss_Y explică (pentru Burlacu006):

E cel mai prost bleaahhhhhhhhh nu e dragut de loc bleahhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

| Hellow a răspuns:

Shahid Kapoor este unul dintre cei mai dragutzzi actori de la Bollywood, el este chiar un actor superb, dar ca si dansator si mai superb, minunat I Like Sasha! Hmm...si mel pe care ai postat.o tu, nu.i chiar vocea lui si frumos filmul "Mausam", regizat de Pankaj Kapoor.Shahid este unul dintre actorii mei preferati de la Bollywood.