| SunnyDayツ a întrebat:

Omg ce hot e :O:O:O:O si frumos :X si canta bine :X:X si danseaza bine :O

http://www.youtube.com/watch?v=jCWV9ubblBU

Ce parere aveti?:O

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Baaa,gataaaaaaaaa! Toti.A devenit acum categoria Muzica camp de lupta rockeri/metalisti vs. restul lumii.Poa' s-asculte ce vrea, daca atata ii poate capul. Putem noi sa-i injuram oricat am vrea ca tot asta o sa asculte.

Coreila, uite aici cantaret hot care are si voce:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

39 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

1.Nu văd nimic hot la el.
2.Nici frumos nu mi se pare.
3.Melodia e oribilă și versurile la fel.
4. Dansul nu e deloc relevant, aici vorbim de un cântăreț...

Părere : Dacă o să am ocazia să văd mai mulți ca ăsta o să ajung să am aceeași părere ca @Sataninside privind Japonezii ( sau ce dracu e ăla)

| FucktheSystem a răspuns:

Cum am mai repetat de sute de mii de ori în răspunsurile mele nu-mi place Bon Jovi 8-|.
Și da, ascult muzică satanistă și-mi place. Te anunț că Bon Jovi nu-i satanist, asta-i muzică satanistă : http://www.youtube.com/watch?v=WGVuQhDAhRw
Ciudă? Cred că glumești?! :))
Și vroiam să te anunț ceva, eu al un cântăreț nu apreciez dansul ci muzica. Nu-mi pasă că poate să danseze în timp ce cântă cât timp cântă ca o cizmă udă.
Aaa da și am precizat că nu-s sigură că-i japonez și că nici nu-mi pasă.
Apropos, nu-mi place nici un fel de pop, mă rezum la rock-ul metalic satanizat. AMIN.

| FucktheSystem a răspuns:

@mhn24 Pe mine m-a trimis la biserică. După ce i-am explicat că nu cred în Dumnezeu mi-a zis că n-are ce să discute cu necredincioșii și că o să ajung în iad...Dra n-a înțeles că nu cred în iad straight face

| FucktheSystem a răspuns:

@mhn24 Perfect, eu tu și toți sataniștii de aici. By the way, aduc eu Vodka! Te oferi să aduci niște sos de roșii să o invocăm și pe Bloody Mary să ne însoțească în iad?batting eyelashes

| FucktheSystem a răspuns:

Hei sataniștii mei favoriți, uitați ce mesaje primesc eu :

1. Bine draga eu nu zic de ortodoxi ca aia normal ca nu il iubesc pe Dumnezeu...zic de Penticostali si daca vrei sa stii dovada clara am sa-ti dau
tata vorbeste cu Dumnezeu.adica dumnezeu ii vorbeste si el zice bisericii ce sa faca sa nu mai fie atati oameni depresivi e plin peste tot de oameni tristi.
Răspunsul meu :
Glumești, nu? Îți place să îți bați joc de mine sau ce?
Cum adică tac-to vorbește cu Dumnezeu? Îl sună? Intră pe chat?
Sincer, ne crezi chiar atât de proști? Sper că nu te superi dar o să public mesajul ăsta poate cineva înțelege ceva că eu nu am înțeles nimic. Oricum dacă e adevărat ec spui n-ar trebui să te deranjeze happy

2. Fata mai bine nu vorbi, daca nu-s ti ce e ala Duhul sfant, sti ce inseamna duhul sfant, na tata are duhul sfant si Dumnezeu ii poate vorbi happy
Răspunul v-a urma, trebuie să mă gândesc mult cum să mă adresez unui om cu probleme mintale grave.

Acum vă puteți oprii din râswinking

| FucktheSystem a răspuns:

@WarAndRiot, nu te lăsăm, am ținut să precizez că vin și sataniștii, adică și tubatting eyelashes

| AnaisC a răspuns:

Apai' daca asta-i hot eu is gaina oparita...se vede ca nu stii ce inseamna barbat frumos(avand in vedere ac asta nici macar nu e barbat:-?)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| AnaisC a răspuns:

@mhn24
Mie mi-a zis ca nu totul se rezuma la usa si europarolling on the floor
Asta mi-a pus capacrolling on the floor

| AnaisC a răspuns:

@mhn24
Ce ai cu bietul animal?straight face

| AnaisC a răspuns:

@HelterSkelter
La care dintre copilasi te referi?laughing

| AnaisC a răspuns:

@FuckTheSystem
@mhn24
Si pe mine sa ma lasati aici...frumoswaiting

| xSoaked a răspuns:

*Facepalm* De unde l-ati scos pe Bon Jovi satanist, mai? Voce satanista? Te anunt ca Jon Bon Jovi are una dintre cele mai linistitoare voci ever... Sau dupa parerea ta balada asta este cat se poate de satanista http://www.youtube.com/watch?v=9BMwcO6_hyA? Daca habar nu aveti de muzica, mai bine nu vorbiti... Si btw nu poti sa zici despre tipul din link-ul tau ca, virgula, canta bine. O fi cantand bine, nu zic, dar nu se vede din video-ul asta. Nu ai nevoie de voce pentru a canta asa ceva.

| a2 a răspuns:

Tocmai mi-am stricat 3 minute şi 45 de secunde din viaţă ca să ascult asta. Ca să nu mai spun că după ce l-am văzut pe ăsta, nici cu ochii nu mai stau prea bine.
Ştii, chiar nu aveam nici o treabă cu gusturile tale îngrozitoare în materie muzică dacă nu te luai de Bon Jovi. Şi cică Bon Jovi nu sunt religioşi? Normal, dacă asculţi doar o melodie poate nu crezi asta, dar de exemplu la mine la şcoală a venit un preot care a spus citez: "Bon Jovi sunt cea mai spirituală trupă pe care am auzit-o, sunt un mare fan şi poate aţi şi auzit că mi se spune preotul Bon Jovi", apoi a cântat o melodie de la ei. Asta aşa ca să vezi şi o opinie profesională.
Aaa şi ştii, eu de obicei sunt genul de persoană "make love not war" chiar dacă, din spusele tale, ascult "rockişti satanişti", dar ăla de care te-ai amorezat tu arată ca un bărbat-Beyonce fără voce şi fund.
Dar oricum, toţi trebuie să visăm la cineva, nu? (sau să avem coşmaruri) happy

| Polaris a răspuns:

Are o voce imbecilă şi un dans de retardat. Şi e la fel de hot ca un cub de gheaţă în vârful munţilor.

| Polaris a răspuns:

Mi-a trimis mesaj:
'Daca il iubesti pe Dumnezeu numai jigni oamenii'
Sunt ateu. straight face

| Polaris a răspuns:

@WarAndRiot - Să nu uităm de asiaticii cu freze de oaie.

| Polaris a răspuns:

@Jelli - Eu habar n-am ce sunt. Nu cred în dumnezeul biblic oricum.

| Polaris a răspuns:

@FucktheSystem - Huăă, necredincioaso! O să ardem împreună în iad!

| Polaris a răspuns:

@FucktheSystem - Va fi onoarea mea. smug

| Polaris a răspuns:

Tac'tu are reţea divină cu godu' de la Duhul Sfânt SRL.

| soraGrime a răspuns:

Nu inteleg ce e hot la el...e doar o oaie electrica...

| Oxanna a răspuns:

Deci.scuza`ma sa-ti distrug visul da asta descrie o partida de sex in melodie...cel putin asta aud eu...
si de Bon Jovi nu te lua tu satana! ca apoi vin toti,, rockerii satanisti'' pa tine si ai blit`o devil

Răspuns utilizator avertizat
| Afdsa a răspuns:

Şi bunica e mai hot decât tractoristu' ăla...

| HelterSkelter a răspuns:

Copilas,scrie corect inainte sa mananci "maro"

| HelterSkelter a răspuns:

@WarAndRoit
La SunnyDay.