| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Https://drive.google.com/......QpkU_/view voi credeti fata Rose care colti? E stirba sus? Are ceva roz e gingie?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E un desen (slab) cu o luetă central

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru sierra1):

Cum adica lueta central?

| sierra1 a răspuns (pentru Shaniquablackgirlro2005):

Că e pe centru... ce-i așa greu de ințeles?

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru sierra1):

Eu nu inteleg bine romana, dar ce e lueta?

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru sierra1):

Aaaahaa. Stiu ce e uvula dar nu cred ca e uvula, nu se vad dinti de sus. Lumea zic ca e uvula buza ei iese din buza lipsesc dinti. Uvula e in gat la cerul gurii. Gugal!? Suna funny. E google si nu din rau rate rad. Multumesc de sfat oricum. Poate da e uvula ei. Eu am o prietena care iubeste uvulele si iubitul ca ea si imi si transmite?