| irina4219 a întrebat:

I-ai da foc la caiet sau i-ai da un caiet focului?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Seems logically enough... maybe even good to be awarded...
Don't trust the hot plasma! She's not that goodwinking

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu i-as da deloc foc.

| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Ia-ș da la Ozai, lordul focului din avatar și Ia-ș spune,, Repede, Ozai iate după mirosul cernealei și arde școala că dupa aia dăm petrece cu multă băutură! "
Ozai al focului: Hiiihaa!

P. S. : Doar pixul meu a mai fost măturat și călcat pe podeaua clasei? laughing

| irina4219 explică (pentru Bot_Alin_1992):

Cred ca toti am avut un pix calcat in picioare de colegi sau luat de femeia de serviciu laughing

| Bot_Alin_1992 a răspuns (pentru irina4219):

Da, doar că la școala la care eram înscris, noi trebuia să facem de serviciu și dacă un coleg vede un pix și nu-i nimeni, ori îl lua ori îl mătură și arunca cu farasul. laughing

| FreddieM a răspuns:

I-as da foc lui caiet.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la psihiatru ai nevoie de tratamente medicamente.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bot_Alin_1992):

Alt nebun de unde veniți măă luavar să vă ia.