| DaVà a întrebat:

I-o zdruncinat capu` la profa
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=8VafStnXqGc#movie_pl ayer

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da-o dracu de tiganca ca ii umflam botul...

| DaVà explică (pentru Apache):

Head shot.Si dupa a inceput sa urlelaughing

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Și acum(după atâta amar de vreme)mă amuză cât de speriat e polițaiul.laughing
Îi trage o palmă,se dă în spate,o împinge speriat,apoi iar încearcă să se apere,deși aia nu-i face nimic.
Iooooi,câtă tensiune pe săracul polițist,ce misiune dificilă și periculoasă a avut el, domnule.Ce căuta în școală, până la urmă? Vroia să învețe vreun alfabet?

| MâţulMov a răspuns:

Profa o dat cum o dat da politaiu eu F...Tut una laughing

| Dumnezău a răspuns:

Tipa aia merita ucisa pe rug.Plus ca e tiganca, iar viermii astia nu au ce cauta in sistemul de invatamant.Profesorii ar trebui sa treaca prin teste de IQ si EQ, inainte sa intre in sistem.

| Loveis4free a răspuns:

Stii unde il pot gasi pe politistu' ala?

Daca a facut-o o data o poate face si a doua oarawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Pufi1999 a răspuns:

Ioooi... cica la politist

| xname23 a răspuns:

Viteaza cucoana pana i-a sters ala mucii cu o palma.da ce palma! de aia mai din fundul gradinii asa!

| Anonymus314 a răspuns:

Am vazut-o, e misto oricum laughing

| NevăstuicăxD a răspuns:

Ce fel face când apeşi 2. laughing