nony
| nony a întrebat:

Oare doar eu gust astfel de farse? =))
http://www.youtube.com/watch?v=-wGtEE5d-ZY#movie_player

12 răspunsuri:
nony
| nony explică:

Hai mai @Cami, de ce dai alta interpretare cuvantului : sadic?
Mie mi se pare funnyhee hee

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Genial. big grin

cami
| cami a răspuns:

Glume... sadice worried, saraca femeie ce s-a speriat cand se apropia ala de ea, brr. worried

| Pho3nix a răspuns:

Stiu filmuletul si e prea tarelaughing

| JoJo a răspuns:

Tipu'ala cu ochelari era c***t pe ellaughinglaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Aoleurolling on the floorrolling on the floorprea tare @nonyrolling on the floor, Moartea era in spatele lor! si si-a mai luat si o coasa!rolling on the floor

| Munchkin a răspuns:

rolling on the floor Iubesc farsele de genul.
Chestiile astea îmi înveselesc ziua.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Ce tareeeeee rolling on the floorrolling on the floor daca eram si eu la faza aia ii luam coasa din mana la mos laughing sa vedem cu ce ma mai "ameninta"? laughing rolling on the floor
@nony taree rau faza tongue

| cristina93 a răspuns:

rolling on the floor cand te uiti la altii cum se sperie e amuzant laughing dar nu as vrea sa imi faca mie o astfel de farsa

| Zodiac a răspuns:

Prea smecher.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super misto, au ighetat aia de spaima, se vedea pojghitza de gheata pe fetele lor laughing

| spiridush2012 a răspuns:

Hahah. misto tare...eu ma duceam sa il pipai pe tipu cu furca sa vad cat de real e.laughing