| Brunette13 a întrebat:

Ia sa vedem care imi da niste raspunurihee hee
1.De ce "prescurtare" este un cuvant asa lung?
2. De ce soldatii Kamikaze purtau o casca?
3. De ce se sterilizeaza acele cu care se fac injectiile condamnatilor la moarte?
4. Care este sinonimul cuvantului " sinonim"?
... 5. De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece?
6. Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum e lipit teflonul de tigaie?
7. De ce balerinele merg mereu pe varfuri? Nu ar fi mai simplu sa angajeze balerine mai inalte?
8. Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi?
9. De ce localurile deschise non stop au incuietori?
10. De ce avioanele nu sunt fabricate din acelasi material din care sunt facute cutiile negre?
11. Cum poate avea Donald nepoti daca nu are frati sau surori?
12. Adam avea buric?
13. Daca Superman este asa de destept, de ce isi ia chilotii peste pantaloni?
14. Cand faci fotografii cu Mickey la Disneyland, omul din interiorul lui Mickey zambeste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pentru a putea astupa golul lasat de cuvantul "scurt".
2.Ca sa nu avertizeze inamicul cu privire la intentiile sinucigase ale acestuia, cand vezi un pilot in sula goala, automat ca e ceva stricat la el.
3.Toti avem drepturi egale pana la moarte! un mort se putea intepa si cu ace folosite.
4.Geaman, identic...
5.Pentru ca nici pentru oameni nu s-a inventat rahatul cu gust autentic de rahat.
6.E incastrat! cred...
7.Merg pe varfuri pentru a nu deranja publicul din somn.
8.Pui pe cineva sa-l arunce.
9.Se mai face si inventarul, curatenie...si mai sunt sarbatorile in care localul sta inchis.
10.Mai exista si materiale light extrem de durabile, dar companiile aeriene nu dau doi bani pe vietile pasagerilor.
11. e bunic?
12.Da, avea buric, am mai explicat asta, ca sa nu se simta copiii lui discriminati sau diferiti fata de tatal lor.God s-a gandit la toate.
13.Ca sa nu-i cada pantalonii jos, si acolo sus nu-l vede nimeni, tot timpul se intreaba lumea.It's a bird, it's a plain...
14.De zambit cred ca zambeste, eu ma intreb cum mananca prin costum si cum isi face nevoile.

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Oh frate, mai bine dau test initial la fizica decat sa raspund la asta...

| Summer5505 a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Ba sa stii ca eu mai bine as da la fizica... ca aici nu imi sare nimeni in cap daca tot ce zic/scriu e gresit big grin

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Summer5505):

Stiu duda, stiu...am trecut si eu prin asta -_-

| PotcaPădurii a răspuns:

*mode vanator de funde on*
ia sa dau un shearch pe google, apoi un copy-paste si gata
*mode vanator de funde off*
Daca afli raspunsul zi-mi-l si mie ca eu nu ma complic...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Am citit intrebare numarul' paișpe și mi-am dat seama că întrebarea e pentru soră - mea ( 5 ani ) nu pentru mine! D:
Deci jet.

| CautNume a răspuns:

Si...ceva mai vechi nu gaseai?

| Mortich a răspuns:

Nu ai parinti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le puteai si tu face de tine! Copy / paste puteam si eu sa dau, dar oricum nice!