| anonim_4396 a întrebat:

Iar pentru; Zimbet de dimineata.Eram prin clasa a x-a si fiind la tara undeva o colega de clasa s-a dus la alt coleg al nostru sa ascuta un set de cutite ala avind un polizor dintr-ala la mina.Pe ea a rugat-o sa invirta la maninvela iar el ascutea la polizor dar saracu stiindu-se numai cu ea acasa numai de ascutit cutite nu-i ardea.Se chinuia in sinea lui sa-i spuna ce si cum dar avea emotii incepuse sa tremure i se marise ochii respira sacadat si n-a gasit altceva sa spuna decit;-Aurico pina aici ti-a fost.Acum redau ce a spus ea;-Bai Hirciog cind l-am vazut transfigurat la fata si cu cutitele in miini i-am rrrupt poarta fugind. Vorbesc cu fetele acum. Daca v-ati fi aflat intr-o situatie din asta cum ati fi procedat?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Chiar m-ai facut sa zambesc. Am mai citit o data si am zambit mai ama, r punandu-ma in locul fetei am zis bravo ei ca "l-a citit", dar daca nu? Oricum este o poveste inedita daca este si adevarata, vai...

3 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

rolling on the floor nu. sper sa nu dau de asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io i luam si balamalele pentru mai multa siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Cred ca procedam la fel, mai ales daca era coleg de clasa cu mine...Eu am fost tare rea in liceu si as fi fost chiar sigura de actiunile lui urmatoarelaughing