| anonim_4396 a întrebat:

IARASI am chef de rasrolling on the floor imi spuneti ceva bancuri sau ceva intamplari amuzantelaughing?

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Bulisor şi Trulisor, la scoala, se lauda cu meseriile parintilor lor.
- Tatal meu e politist, zice Bulisor.
- Al meu este medic stomatolog agricol, zice mandru Trulisor.
- Cum adica?
- Pune dinti la grebla.

| carminaburana43 a răspuns:

Doi purici mergeau pe o motocicleta cu viteza foarte mare. Dupa un timp cel din spate ii spune celui care conducea:
- Opreste ma ca mi-a intrat o musca in ochi!

| MOONWalk_8865 a răspuns:

OFFFF. DAKAI VENEA LA MN IN SCHOALA IN KLASA MEA NU TIAR MAI TREBUI RAS acasa CA RADEM PREA mult

De ce nu poate o blonda sa scrie 11.
Ca nu stie pe care 1 sal puna in fata

doctore, mereu vad niste puncte negre in fata ochilor.
doctoru ii baga niste picaturi in ochi
ei acum cum te simti
acum doctore vad punctele mult mai clar

| ღmirunikaღ a răspuns:

taran, mergând pe ogor, vede pe jos un pestisor de aur. Cum se zbatea pestisorul pe uscat, minune mare, începe sa vorbeasca:
- Tarane, fie-ti mila de mine, arunca-ma te rog în balta aia, ca eu sunt regele pestisorilor si ti-oi da tot ce vrei.
-...
- Te rog frumos, tarane, arunca-ma în apa, ca ti-oi da toate bogatiile pamântului!
-...
- Îndura-te, tarane, o sa-ti dau cel mai frumos palat din lume sa stai in el!
Cu naduf si îndesat, taranul nostru puse calcâiul pe pestisor si îl strivi în tarâna spunând:
- Bai, pe cine faci tu taran?!

Doi serpi merg pe strada si ii zice un sarpe celuilalt:
- Mai, noi nu ssantem veninossi?
- Nu, ma, dar de ce intrebii?
- De curioss...
Mai sta putin.
- Ma, noi ssigur nu ssuntem veninossi?
- Deja ma enervezi! De ce ma tot intrebi?
- Cred ca mi-am musscat limba...

- Cum fac oltenii lapte praf?
- Arunca vaca din elicopter.

| StefanStyle94 a răspuns:

Cica pe o plaja in America erau un alb si un negru.Amandoi aveau un tatuaj pe penis din care se intelegeau numai literele mari W si I.Il intreaba negru':"Ba albule, ce e ma pe p... a aia a ta?"la care albu':"Ba', cand se scoala, se vede numele meu tatuat, WINNIE. Da la tine ce scrie?"la care Negru':"O ai mica ba'albule, la mine cand se se scoala scrie WELCOME TO MIAMI BEACH!smug

| BufonTpu a răspuns:

Razilaughing