| alethoth a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste intamplari amuzante de pe la scoala rolling on the floor Funda cele mai amuzante intamplari big grin

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Eu şi cu prietena mea am pus într-o sticlă de apă urină şi mai mult de jumătate din băieţii din clasă au băut din ea. Eram în clasa a 8-a.

| alethoth explică (pentru Fantastic7):

Si baietii n-au observat culoarea?

2 răspunsuri:
| Chernobyl a răspuns:

Cand eram mic era un copil de vreo 8 ani eu aveam 10 si eu ii ziceam baga mopul in toaleta acolo unde este plin de treaba mare si el fiind copil l-a bagat si l-a lasat acolo dupa vreao doua ore il scoate din toaleta si incepe sa-l scuture de parca sfinteste baia. Atunci mi s-a parut amuzant dar acum nu deoarece femeia s-au omul de serviciu munceste din greu si noi ne batem joc de munca lui.