| ÐỄỄẴ97 a întrebat:

Spuneti-mi niste intamplari amuzante de ale voastre.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram cu bicicleta si incep sa ma alerge 2 caini mari care nu stiu cum dracu au sarit de langa o masina, si eu m-am uitat in spate la ei si pedealam ca distrusu' si era sa ma lovesc frontal cu o masina de gunoi.

21 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Epic fail, aveam un Nokia 1100, ma schimbam la baie la scoala,l-am scapat in wc,cei de la scoala sapau prin canal in curte sa dea de el,femeia de servici punea apa in toalete,ca sa vina mai repederolling on the floor,suna ciudat,asa si, mi-au spus sa ii zic femeii de servici sa mai puna o galeata, ca sa ma fac utila, am pus chiar 3, aveam dirigentia,ma duc la baie,sa ma spal pe maini,vad ca in chiuvete erau galeti,si era o teava sparta,plus, baia era plina de aparolling on the floor)))), femeia de servici a spus ca am inundat baia, a urcat cu mine sus si cand i-a spus dirigii clasa era pe jos, si diriga radearolling on the floor)))))))))))))).

| Ellena123 a răspuns (pentru AnemonaP):

Looollaughing Asa i-s-a intamplat si unei colege a scapat telefonulrolling on the floor
Pana la urma la-i recuperat?laughing))) rolling on the floor

| Dejit a răspuns:

Pai. M-am trezit de dimineata, m-am ridicat din pat, m-am lovit de dulap. Adio usa.

| ÐỄỄẴ97 explică (pentru Dejit):

Asta mi se intampla mie mereurolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Am bagat un rap din ala despre droguri si puscarie si m-a auzit cineva.Nu ca ar fi ceva deranjant dar...eram in curte la mine! O - O

| Ashadow a răspuns:

Ma mai gandesc

| NemNUZ a răspuns:

Paaai, eram pe strada cand vad din senin o maimuta care facea reclama la gilette laughing

| 00AName00 a răspuns:

Ale mele sunt doar super amuzante, dar doar amuzante nu am.

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns (pentru Ani28):

Bine, bine.Eram afara si dintr-o data am vazut o frunza. Sfarsit.

Asa-i ca nu mai poti de ras?rolling on the floor

| Pisicamop a răspuns (pentru 00AName00):

Oau.ce... ...interesant,captiv si amuzant

| 00AName00 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Uite pe cineva care s-a prins!

| Andreea304 a răspuns:

O data, la scoala m-am scobit in nas si...si...atat.

| Ellena123 a răspuns (pentru Andreea304):

Loooolrolling on the floor

| Ellena123 a răspuns (pentru Andreea304):

Deci..Sambata asta am fost la verisoara mea, si ea are un caine mare cand am intrat in curte s-a repezit pe mine si aproape ca m-a muscat de parrolling on the floor
Saracul meu parlaughing)
P.S Mi-a rupt geacaa crying

| Andreea304 a răspuns (pentru Ellena123):

Ar trebui sa ma intereseza asta?

| Ellena123 a răspuns (pentru Andreea304):

Nu am stiu ca ti-am trimis tie sorry puppy dog eyes

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Mie unul cea mai tare faza s-a intamplat la casa unui prieten cu doua etaje unde daeam o petrecere din pacate ca idioti am luat vreo 10 lazi de bere desi eram doar 3 baieti si vreo 20 de fete ca baieti nau venit le era rusine toate bune dupa ce am chefuit si am reusit sa imbatam fiecare fata cu exceptia noastra ca nu a mai ramas bere am inceput sa le punem sa faca diferite lucriu apoi pe la 3 eu mam costumat in moartea masca robi gen scary movie si am intrat cu un cutit de plastic am speriat toate ffetele pana cand m-am trezit luat la bataie si am sfarsit in piscina cu doi caini dandumi tarcoale dar nici prieteni mei nu au sfarsit bine unul dormea pe o bara la balccon cu vreo 3 fete peste el iar celalalt dormea intr-un dulap find fugarit si el toata noaptea de fetele crita moarte de alcol aproape

Răspuns utilizator avertizat
| XxRoxyxX a răspuns:

Alergam dupa un baiat. Vroiam sa il bat. El a iesit din clasa si eu eram in pragul usii si vroiam sa ii dau un picior in... Fix atunci a venit diriga. Era sa ii dau ei cu picioru' in...
Si mai am una!
Jucam "baba oarba " In casa. Eram sigura ca voi sari in pat! Dar am sarit ORIZONAL cu capul in dulap.