| DrugFree a întrebat:

Iata iar un natarau ...http://www.TPU.ro/......lioane-de/ Comentati si spuneti-va parerea de Gaystin Biberon!

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Din ce gaura rasar toti?

| Bya132 a răspuns:

@LadyJ, de parcă tu ai avea o viață. Nu ne mai ține nouă de grijă.

| Bastet a răspuns:

Says the copy/paster

| PastilăBă a răspuns:

Ce oamăstraight face
Îţi dai seama că dacă fanele astea ar înceta o data dracu cu ăsta nici noi n'am mai zice nimic?
Dar ele nuuu,batman batman,
Şi @LadyJ, am o viaţă, şi sunt mandră de ea!happy

| AnneMarri a răspuns:

gaystin gayberon este un gay infectwinking
şi ladyj, ştii ce-a spus dabija? să nu te poarte grijawinking

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Ma doare fix intre buci daca ne raporteaza

| DudaYeah a răspuns:

O nataroaica vrei sa zici pentru ca 90% din fanii acelei pisici miorlaite sunt pustoaice. ceea ce inseamna ca baietii nu-i prea agreaza muzica

| Työlki a răspuns:

Loool,punem pariu ca e LadyJ?

| Ingerash a răspuns:

Mda am comentat, e penibil.cica ne ameninta ca ne raporteaza.

| DrunkShepp a răspuns:

Bai, frate GB al ei da cine se crede ea?

| Ade a răspuns:

Ma doare capul de la atatea tampite. Patrca iubirea lor pentru Gaystin Biberon ma imbolnaveste. *cauta in dulap si ia o aspirina*

| CriCri a răspuns:

@LadyJ mai bine i-a-ti tu o viata noua.Se vede ca Giastin Bibar ti-a sticat-o pe cea de acum.

| andrei62 a răspuns:

*isi face cruce* mare tie gradina doamne

| julyyy a răspuns:

Luati-va o viata oameni buni!

| ÎlIubescPeJustinBIEBER a răspuns:

Auzi băi, pe cine faci tu nătărău? De parcă tu ai fi deşteptul lumii. Să ştiţi că nu plec de pe TPU. Oricât de mult m-aţi critica!

| Georgie a răspuns:

Cu siguranta nu stie ce inseamna a raporta sau cum sa raporteze.Se crede tare.Ha! Cine se crede ea? Crede ca JB e un chipes canta frumos (da,poate e adevarat),dar cu siguranta nu a vazut niste video-uri sau niste poze, cu el fiind fals, si cine mai e Lady J asta? Cu siguranta una ca JB.LadyJ2 poate sa zica ce vrea cu raportul, pe mine nu ma intereseaza cat e un raport fals.Bine,n-ar trebui sa criticam oamenii care nu merita sa fie criticati, dar JB merita, pentru ca a mintit despre fizicul lui.Deci asta e parerea meahappy