| DrunkShepp a întrebat:

Uitati lumea care nu il place pa Gaystin Biberon si va zice si de ce.

http://mrclaudyu.wordpress.com/......in-bieber/

ce mai ziceti acum?

Răspuns Câştigător
| MikiPiki a răspuns:

Doar 15... da-mi cateva zile si iti scot sute

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Adevarat frate!
Si ar mai fi o gramada de motive dar tu le-ai spus pe cele mai importante

| pinguinuVerde a răspuns:

Să`mi bag, câtă dreptate poate avea un simplu om în faţa unei vedete...

| JustMeBăi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xHFF2VrHOa8

Sper din adancul vulvei mele, ca e o gluma.

| AnneMarri a răspuns:

deci, tipul care a scris asta este idolu meu love struck îl iubesc, pe bune love struck
şi am votat un DA cât mine

| DudaYeah a răspuns:

Doamne...cata deptate are tipul ala (e baiat, nu?). nu imi vine sa cred! parca acum m-as duce sa il pup pentru adevarul grait big grin

| MrsDraculescu a răspuns:

Eu am votat "DA"

| DeeaLove08 a răspuns:

Ti-am dat un "like". bravo!

| DeeDee a răspuns:

Wow. Nu stiam nimic din lista aia.

Ar mai fi faptul ca inveteaza cuvinte cu numele lui, ca "blieber". Are un ego imens tipul...

Iar clipul cu uscarea parului era menit sa promoveze uscatorul de par. Toate fanele si l-au cumparat dupahee hee

| Rustin a răspuns:

Http://bravonet.ro/......011/01/12/
Multumesc Tie Doamne!

| Angelofdemon a răspuns:

Cata dreptate are.dar la faza cu talentu.nu sunt de acord.straight face

| Anonimus905 a răspuns:

Ai perfecta draptate...Eun idiot.As sublinia cuvantul idiot dar nu pot.

| Acadea_4138 a răspuns:

1.Am DAT un vot : si acela e DA!
2.@Xfact9r.pacat ca nu e adevarat crying