| anonim_4396 a întrebat:

Il iubesc pe Justin Bieber love struck
Oare el ne iubeste pe NOI? :-s
Voi nu il iubiti?
Vreau un raspuns sincer!
As zice ca e mai bun ca Eminem dar atunci chiar v-as mintii prea mult

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

şi noi nu îl iubimhappy

| motanita14 a răspuns (pentru Bastet):

Pacat ca e un super tip

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Imi venea sa te injur pana am vazut faza cu mintitul laughing

| Musique a răspuns:

Nu stie ca exista Romania, deci, nu ne iubeste straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Vrei sa zici justin biberon? laughing ca il chis in freza, de fapt pe chelie

| NobodyHeree a răspuns:

Justin Bieber?

Hmm...cine-i ala?

(sarcastic mode off)

| Ciufuliciii a răspuns:

Daa il adorlove struckxx
Se vede si dupa nick`!love struck

| αηηα a răspuns:

Si mie imi place JB(James Bond) :p

| Reew a răspuns:

Daca si el ne "iubeste" cum sa zicem ca l-am "iubi" noi pe el, as minti daca as spune caci cu adevarat ne "iubeste" laughing.

| Insomnii a răspuns:

JB e fanul meu. E mai bun ca furazolidonul (imi trebuie doar o poza cu el si ma simt mult mai bine )incercati si voi, efectul vine imediat.

| Licuriici a răspuns:

@Pryntzy raised eyebrows
Calm fetita! straight face
Eu am zis asta in "bataie de joc"
E categoria T/A! Nu asteptam raspunsuri de la fanii lui Justin Bieber sau sclavii lui!
Deci tu esti aia care trebuie sa revina pe terra!
Si nu te mai da tu inteligenta inteligentilor ca nu impresionezi pe nimeni! Incearca sa nu te mai bagi la intrebari din astea inainte sa te uiti la categorie!winkingEu la intrebarea asta ma asteptam sa primesc raspunsuri de genul "Gaystin Biberon e Gay!"winking oh go on

| Licuriici a răspuns:

Cine-i Idiotu care da vot de stupid? :w

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Nu imi place de lock d el si ai dreptate cu faza cai mai bun decat eminemlaughing

| FrumushykaTha a răspuns:

Deee toti il iubimlaughing

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Moama frate a-ti innebunit toate fetele de el? Ce aveti frate ce v-a facut baiatul asta?
Mie una nu-mi place mi se pare un baiat prea 'plin' de el si nesuferit, a-ti innebunit toate fetitele dupa el
Treziti-va nene, reveniti inapoi pe TERRA!

| Dani04 a răspuns:

Nu mai face comparatii din astea. Eminem e deja o legenda.

| stefania1997 a răspuns:

Hmm...justin bieber? .mmm...il ador!