| DoamnaBieber a întrebat:

Eu il iubesc la nebunie pe Justin Bieber si vreau sa va fac si pe voi sa-l iubiti si sa-l ascultati. Se poate?

Răspuns Câştigător
| alynutza_4669 a răspuns:

Da doar daca imi dai fundavbatting eyelashes

30 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Du-te ma si te impusca! NU ai nici o sansa!

atunci cand va fi bogatie in Romania o vom iubi pe fetita aia!
ps:stii ce e culmea? toate avti mrs, ldy, justin biber.asta e musulman sau ce? cate „sotii" are?

| Ryuzaki a răspuns:

rolling on the floor Buna asta.

| Broadband a răspuns:

Nu mai sunteti innebunite dupa adrian tutu?

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daca nu te pot face sa asculti manele nici tu pe mine nu poti sa ma faci sa il ascult.

| BadBoyCristy a răspuns:

NU...baiatu' ala e un jeg, ce-ti place la el?

| Ingerash a răspuns:

Iesi draq de pe site si lasa-ne

| Zmeura a răspuns:

Nu se poate:d

| Oanaa_7955 a răspuns:

Impuscate fetitooo laughing)) ktii anii aii 11, 12laughing)oh go on

c ati vazut la justin astaalaughing):O

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Nu,chiar nu se poate rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Biby a răspuns:

Bună.
Nu,copil copac.Dar, se poate să înţelegi că Justin Bieber nu cântă muzică?

| Biby a răspuns:

Nu,nu se poate.
Never!

| Paulla a răspuns:

Ai mai multe sanse sa ma conving sa imi tai gatul de la o ureche la alta.

| PikaRawrr a răspuns:

NO way.
Suuuuuuugeeeeeeoooooooohee hee

| PikaRawrr a răspuns:

Care naibii da stupid waiting?

| sabilopod a răspuns:

Sinucide-te.

| emokid_1733 a răspuns:

Nu... si nu incerca ca unii te vor injura isi vor bate joc de tine ca iti place jb ca asa e lumea ca nu stie sa iti tina parerea pentru ei rolling eyes. Asta e parerea mea daca tu crezi ca poti sa ne convingi nimeni nu te opreste.Dar sa nu te simti prost cand o sa isi bata unii joc de tine.

| ArcAnna a răspuns:

Te jupoi de vie.pleaca de aici.chiar vrei sa stii?

| Tasya05 a răspuns:

Normal ca se poate... Never Say Never!winking orice e posibil! Dar. din pacate romanii asculta numai manele. Justin e un baiat prea cuminte pentru a fi ascultat in tara nostra.Se spune ca are voce de fata. Wtf? Cei care spun asta au ascultat macar o melodie facuta de justin in 2011? Cred ca nu. Altceva. Arata ca o fata? Justin s-a maturizat si-a taiat parul sau perfect si a renuntat la freza cu care a innebunit milioane de adolescente. Decii sa trecem la subiect. Deci Never Say Never! Eu i-am facut pe totii prietenii mei si pe totii colegii mei sa le placa si acum ei sunt mai innebunitii ca mine! Daca eu am reusit sa fac asta si prietenii mei il urau rauu de tot pe juss. Oricum sansele tale sunt cam 1 la un milion. Nu cred ca ai cum sa facii manelistii sau rockarii sa le placa justin bieber! Oricum eu sunt de partea ta! As vrea sa-i fac pe totii sa il iubeasca pe justin! Dar din pacate nu cred ca e posibil. J.Bieber4ever!:X

| LifeInColors a răspuns:

Nu preaoh go onlaughing

| MissBee_9661 a răspuns:

Da.funda?

| parishiltonbia a răspuns:

Bleach! Il urasc. Ce calitati are el si eu nu?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place JB, dar sincer nu prea poti obliga pe nimeni sa il placa, pentru ca fiecare cu gusturile luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de dragut tipu imi plk melodiile lui... fundisssa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Hai fetito ca esti penala rau rolling on the floor Si pentru SwagSwagSwagOnYou- Si tu esti dusa cu pluta drooling laughing De ce vrei sa ne faci sa il iubim si sa il ascultam?! laughing Fiecare cu gusturile lui! Si NU se poate. E IMPOSIBIL. P.S. Habar n-am ce naiba aveti cu Justin Biberon...ce e asa special la el? De ce va place chiar asa de mult? laughing Si inca un P.S.- I HATE JUSTIN BIEBERwinking

| fede12 a răspuns:

Siii euu il ador pe Justin Bieber!:X:*

| Hathaway a răspuns:

Mai asculta si Dani Shay laughing

| exo_1878 a răspuns:

Da